reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Ja jeszcze ze spodniami zaczekam, jeszcze mi brzucha nie widać, to poczekam, ale jeśli u Ciebie już jest widoczny i się w zwykłe nie dopinasz, nie ma na co czekać ;-) Ja już bardzo bym chciała kupować różne rzeczy, ale czekam do końca 1 trymestru, wtedy dopiero kupię coś dla siebie, a dla malucha tak na początek 3 zacznę ;)
 
reklama
ponko ja miałam wczesniej tez troche brzuszka a teraz tak mi wyskoczył sok wszystkie spodnie mnie cisnęły a raczej guzik a teraz z gumą to luzik...:-)nie da się ukryć hehehh
 
Ja to na razie chodzę w dresach mam trzy pary takich lużniejszych miałam wcześniej, dopiero jak będe w 12 tyg to kupie jakieś spodnie, brzuch powiem szczerzy mam odstający jak by była ciąża mnoga hehe, jak zrobię zdjęcie to wkleje nie uwierzycie, a gruba nie jestem jakaś na swój wzrost mam dobrą wagę tylko właśnie już brzuch się nie może mieśćić a wszystkie bluzki aż krótkie się zrobiły, ja ciuszki dla dziecka będe kupować w 8 miesiącu teraz odłoże pieniążki, bo mój mąż wierzy w jakiś zabobon co mu mama sprzedała, że jak za szybko to się poroni i on się boi bo już trzy razy poroniłam to się schizuje i wierzy w to ...
 
Też mam problem z ubraniami dlatego spodnie ciazaowe mi potrzebne na JUŻ ;-) Z jeansami juz pożegnałam się dawno temu, ale teraz i w rajstopach mi nie wygodnie. Nie da sie chodzic non stop w leginsach i tunikach, bo to najwygodniejsze ubranie dla mnie w tej chwili. Zwlaszcza ze mam duzo krótkich tunik które będą świetnie wygladały ze spodniami ciązowymi :-D


A po domu w dresach chodze. Dresy to uniwersalny strójj co starczy do końca ciąży tylko trzeba je nosić pod brzuszkiem.
 
Ja właśnie też mam trochę tunik, a teraz to i tak mało gdzie jeźdze a mieszkam na wiosce to jeszcze wstrzymam się z ciuchami, bo jak mi tyłek urośnie do brzucha jeszcze to i tak będe musiała większy rozmiar spodni kupić hehe...

A właśnie dziewczyny ile już przybrałyśćie na wadzę i w jakim czasie ?? Ja ważyłam normalnie 58kg a teraz waże 63 to sporo bo 5 kg ale cały czas stoi w miejscu
 
Zdjęcie001.jpg
Jak dla mnie to mam wielki brzuchol zawsze miałam płaski, a to dopiero 2 miesiąc co będzie później strach myśleć hehe...
 
andrzelika slicznie Ci sie juz pokazal brzuszek :tak::-) a z waga to ja nie wiem,wagi nie mam a przed ciaza wazylam sie u kolezanki to wazylam ok 53 kg :tak::-)
 
andrzelika slicznie Ci sie juz pokazal brzuszek :tak::-) a z waga to ja nie wiem,wagi nie mam a przed ciaza wazylam sie u kolezanki to wazylam ok 53 kg :tak::-)

Aż strach jaka wieża mi urośnie haha :) no mi się wydaję, że ja trochę przytyje w ciąży, generalnie mam to gdzieś chcę żeby moje dziecko było zdrowe nie będe się przejmować tym jak wyglądam trudno będe wielorybem :) po porodzie przyjdzie czas na myślenie jak wrócić do formy :)
 
reklama
andrzelika1989->super brzuszek, widac powoli, ze mieszka w nim lokator:-)
Co do wagi, to je przed ciaza 46kg, teraz 47,2 wiec nie jest zle jk mysle, ze w brzuszku dwojeczka:-)->Jutro zobie zdjecie to wstawie
Co do spodni ciazowych to ja tez sie zastanawiam nad zakupem, bo dotychczasowe jeansy za waskie. Dzisiaj poszlam poogladac do H&M i Benetton-> mile panie sprzedawczymnie mnie poinstruowaly, ze to dzial dla kobiet w ciazy, na co ja odpowiedzialam, ze ja potrzebuje spodni ciazowych-> chyba glupio im bylo:-)
 
Do góry