reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Sara cos slyszalam na ten temat ale tyle co ty napisalas :) Wiec najlepiej aby gin rozwial watpliwosci
 
reklama
Dzięki dziewczynki....ja prawdę mówiąc też jestem pod wrażeniem. Ale nic a nic nie idę na boki...wszystko idzie do przodu. Co do tyłozgięcia...myślę, że to indywidualna sprawa, bo ja mam tyłozgięcie i widzicie jak wyglądam :)

Podejrzewam, że będę miała równie ogromny brzuszek jak przy pierwszym dziecku. Mąż musiał mnie z wanny wyciągać, bo sama nie dawałam rady wyjść :)
 
dziewczyny śliczne brzuszki! :)

U mnie jeszcze nic a nic nie widać (choć czasem dostrzegam jakieś maluteńkie uwypuklenie, a może sobie w mawiam, bo już bym chciała), ale i ciąża jest dużo młodsza niż myślałam.

Fajnie już móc się pochwalić brzusiem!

pozdrawiam-y;)
 
woooow, ale super brzuszki! śliczne :)
mój wygląda jak jedna ogromna fałda tłuszczu, beznadzieja, a nawet go wciągnąć nie mogę ;p pewnie wszyscy myślą, że przytyłam, a nie że jestem w ciąży ;)
 
Podejrzewam, że będę miała równie ogromny brzuszek jak przy pierwszym dziecku. Mąż musiał mnie z wanny wyciągać, bo sama nie dawałam rady wyjść :)
hehehe właśnie mi przypomniałaś że pod koniec pierwszej ciąży jak postanowiłam się wykąpać w wannie to się czułam jak wieloryb ;) wolałam jednak brać prysznic
a brzuszek masz śliczny :)
wogóle wszystkie brzuszki są śliczne :D
 
Pod koniec ciazy takze czulam sie jak wieloryb, a zwlaszcza w wannie :p Lezalam w kąpieli a brzuch wystawal daleko daleko nad linie wody :p

Wczoraj za to po raz pierwszy poczulam w podbrzuszu napiętą macicę, a nie już miękkie mięśnie brzuszka :D Ale fajnie, a niebawem bedzie coraz twardszy brzuszek i bardziej okragly :)
 
Już się nie mogę doczekać, aż będzie coś widać :-) Dla mnie to duma paradować z brzuszkiem, nie ważne, co sobie ludzie będą myśleć :tak:
Najbardziej mnie martwą jednak ceny ciuchów ciążowych, są trochę drogie... na duża część ciąży będzie w lato i wtedy nie będą potrzebne te grubsze... Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy, to jednak duży wydatek jest.
 
Już się nie mogę doczekać, aż będzie coś widać :-) Dla mnie to duma paradować z brzuszkiem, nie ważne, co sobie ludzie będą myśleć :tak:
Najbardziej mnie martwą jednak ceny ciuchów ciążowych, są trochę drogie... na duża część ciąży będzie w lato i wtedy nie będą potrzebne te grubsze... Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy, to jednak duży wydatek jest.
a o lumpeksach myslalas? Ja w h&m kupilam jedna tunike i jedne spodnie i wydalam ok 200zl:/masakra, ale w lumpach jest sporo spoko ciuchow poza tym na jesien getry i tunika i luz;)
 
reklama
No tak, ale trzeba mieć czasem coś wizytowego lub trochę cieplejszego niestety. Nie lubię szukać w lumpach, wszystko jest w bałaganie zawsze... Będę chyba musiała zrobić skup u jakichś koleżanek ;)
 
Do góry