reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

reklama
Ja walczę z nowym powiedzeniem Mateusza ale ręce mi opadają bo niezwracanie uwagi nie pomaga jak tylko Mateusz zobaczy coś dziwnego albo nowego to mówi:
- kur...a jeb...na co to było?:wściekła/y::szok::szok::szok:
 
tu kurwe tez oznacza zakret...ale i tak juz sie spotkalam wiele razy jak sobie wypowiedzialam to magiczne slowo ze zaraz ktos powiedzial"ooo z polski "... Ano z polski ,aa coooo:shocked2::growl::-D
 
Cześć Dziewczyny!!!
Super wątek, uśmiałam się do łez:-D:-D:-D

Moja Wercia do mnie ostatnio:
- Mamo, ale ja jestem za mała...:-(
- Ale na co Werciu jesteś za mała?
- Na prowadzenie autka...:szok:;-)

- Werka, chodź idziemy z pieskiem na spacer.
- Nie, nie, mamusiu, dziękuję.
- Ale Becia chce siusiu i trzeba z nią wyjść.
- Nie, nie, naprawdę dziękuję. Teraz bawię się w piknik.


 
reklama
wysoka asertywnosc - pełna kulturka:tak::-D:-D


a u nas ostatnio smiech do łez..bo Klaudia po ang. "thank you" wymawia prawie identycznie jak sie mówi "fuck you":baffled::baffled::baffled:


a co jeszcze jes smieszne..jak powiesz -
-Klaudia powiedz cos po angielsku
a Klaudia
-łoiszcyszcy ba łiaa - jakies takie odgłosy z akcentem i belkotem angielskim..No czasem sie zastanawiamy, czy faktycznie nie mówi czegos sensownego w j. ang..a my po prostu nie rozumiemy:-D:-D:-D
 
Do góry