reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

reklama
Kasiu gdyby to było takie proste:-D:-D:-D

A wogóle to mnie naszła dziś refleksja jak to do niedawna nasze dzieciaczki się różniły a teraz popatrzcie jak się te różnice zacierają
 
hahahaha to jest tajlepsze u dzieciakow!!!! :-D

noemi tez wola do mnie "siukaj" i upycha mnie za drzwi i mam za chwile wyskakiwac i robic "oooo"
 
Iza ostatnoi kazała babci by ta przykryła ją kołdrą a następnie krzyczy:
schowałam się szukaj mnie!
babcia na to
ok szukam....ciekawe gdzie jest Iza
na to iza odsuwa kołdrę z okrzykiem
tu jestem!!!

i tak w kółko .... przez godzinę;-):-D
 
Faktycznie dzieciaki uwielbiają się chować i zawsze chcą, żeby ich szukać wcześniej często informując gdzie je znajdziemy:-D:-D:-D
 
tak u nas też chowanie się jest super :)
no u nas mowa nadal powoli bo Karol najzwyczajniej w świecie nei powtarza po nas...ale widocznie uważa że wszystko potrafi i nie musi ;) czasem nas zaskakuje jakimś słowem którego nigdy nieużywał i w sumie którego my też rzadko używamy- ostatnio wołał do babci że "żółw" na meblach siedzi a wczoraj do mnie w lesie że "mała żaba " skacze - to ż oczywiście tak po swojemu i ja zaskoczona co on tam mówi :) no ale do takich dialogów jak u was to u nas daleko...tzn są ciągłe pytania "co to?" ale dyskusja sprowadza się do akceptowania albo - najczęściej - zaprzeczania i ewentualnie przedstawienia własnej wersji - z tym że jednowyrazowej
 
reklama
Do góry