reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADU GADU, czyli co i jak mówią nasze dzieciaki ;)

reklama
Wojtaszek...sikam ze smiechu jakis TY zabawny:-D:-D:-D

a Klaudia ostatnio wcale nie chce jesc...:baffled::baffled::baffled:..tylko kasza i kasza:baffled::baffled::baffled:..dzs sie zaparłam podsuwałam wszystkooo...nic kasia..kasia kasia i kasia..juz 3 dzien tylko kasiaaa..no wiec powieziałm Klaudia najpierw zjedz rybke..zobacz jaka dobra itd..az od proźb...do gróźb..od proszenia do krzyczenia...kanapka be..sałatka bee...i chisteroa kaasia kaaasia
i nagle Klaudia wykrzyczała do mnei z taka złoscia
"NIE LUBIE CIE MATKA!":szok::szok::szok:...i zabeczana zwiała:no:
struchlałam:-D:-D:-D..nie wiedziałam czy sie smiac czy płakac..Adam tak sie smiał, ze az łzy miał w oczach...:-D:-D:-D

zrobiłam jej kasze...wymiekłam:sorry2:...
 
O prosze no to sie zaczeo...Czekalam tylko na to kiedy padnie pierwsze"nie lubie cie,nie kocham cie,jestes glupia itp :-D
Hahahaha juz widze jaka Ksiezna byla wkurzona:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ale się maluchy rozgadały:-D:tak:
Wojtunio jest niezły:-D:-D:-D
Moja wczoraj coś powiedziała, a ja, że nie podoba mi się jej zachowanie. A ona: Oj, mamuśku, nie majtw się.:szok::-D

Albo dzisiaj. Kręci się w kółko, a ja, że może byśmy już wyszły na spacer, bo Becia czeka i nie może się nasza psina doczekać spacerku. A ona: Oj, mamuśku, ja siem kjeńcie tejaź. Pociekaj paje minutek. A ja, że ja mogę, ale piesek chyba nie bardzo. Na co moja córa podchodzi do psicy, obejmuje ją i mówi: Betuńku, psicio nasia kosiana, pociekaj paje minutek. Ja siem musie tejaź pokjęcić. Zajaź pójdziemy, dobzie? Po czym wróciła do kręcenia:confused::szok::-D

 
Ostatnia edycja:
Rusałko już na zdjęciach widać, że Klaudusia to mała buntowniczka:tak:

No a Wercia jest naprawdę urocza:tak: Potrafi bardzo subtelnie osiagnąć to co chce:tak:
 
słodka ta Twoja Wercia...moja jak cos che tez..prosie...dziekuje...kocham Cie(po 300 razy dziennnie)...ale jak cos..ktos wejdzie jej za skóre..jak ja wczoraj to z mamusi..mamuni zrobiłam sie Matka:shocked2:i do tego..nie lubie Cie..oj powaliło mnie to...:sorry2:nigdy do nikogo tak nie pwoeidziała..jej mamunia była pierwsza..ach..łbuz mój słodki...
 
Klaudunia, też pokazuje różki powolutku;-)
A Werka aż taka słodka moje drogie nie jest. To jest dziecko o dwóch twarzach:baffled::-D
Raz mi chyba powiedziała: NIE JUBIE CIE! Ale jak się na nią spojrzałam po tym tekście, to się bida zaraz poryczała i zaczęła się tulić i szlochać.
Maluszki jeszcze mają trudności z poradzeniem sobie z emocjami. Czasami chyba zbyt duża ich ilość je przytłacza. No ale cóż... Takie życie... W końcu z naszą pomocą sobie poradzą:tak:
 
reklama
Do góry