reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Franulek od dzisiaj ma swoje własne aparaty słuchowe!
I na terapii słuchu było dzis o niebo lepiej:)
A wszystko z okazji ...28 miesięcy życia Frania:)

AFA5rrvrRxkPUdLJjB.jpg
Aguś super !!!!!
A jakie piękne te apraciki.
A mały jak pięknie skupiony ...
Brawo Franio !!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Aparaty dają mu ogromny komfort. Protetyk starała sie mi wytłumaczyc jak słyszą swiat dzieci z neuropatią i powiem ci, nie dziwi e się wcześniejszym zachowaniom Frania..
 
Ile czasu było potrzeba Aga, by dojść do tego, że to neuropatia jest odpowiedzialna za niektóre zachowania Frania. Ale teraz jest już dobrze:-). Franeczku coś się cioci wydaje, że niedługo zagadasz mamusię:tak:.
 
Wiolu, gdyby którys lekarz skierował nas na ABR..
W ub tygodniu usłyszałam od genetyka, ze nie moge sobie czynić wiecznych wyrzutów za słuch Frania, bo nie ja jestem lekarzem.. Zobacz, gdybyśmy nie zrobili tych badań krasnalowi nadal tkwilibyśmy w nieświadomości..
Te słowa genetyka podziałały na mnie jak balsam. Poczułam sie rogrzeszona.
Autentycznie
 
Aga baaardzo sie ciesze ze Franio doczekał sie takich fajnych aparatów
A skąd Ty masz wiedzieć o takich rzeczach.... Nie rób sobie wyrzutów tylko bądź z siebie dumna ze tak potrafilas pomoc swojemu dziecku
Gratuluje kochana!!!!

Następnym razem przyjeździe do nas jak bedziecie jechac do BB pewnie przejezdzdliscie przez Tychy.. Pozdrawiam
 
Aguś, my mamy na koniec grudnia ABR. Boję się bardzo, ale ważne, ze chcą mu zrobić to badanie, bo tak pewnie też nie miałabym pojęcia, ze może dziać coś złego. Oby nie, oczywiście :)
 
reklama
Aga!
Super, że Franulkowi spasowały aparaty. Cieszę się ,że mowa tak pięknie rusza do przodu. A słowo mama bezcenne. Za chwilę zagada was zobaczysz...
Bo temperament to on ma (pięknie skacze po kanapach). Dobrze, że tak szybko się wykaraskał z tego rota.
Bilans objazdowy w sumie pozytywny, cieszę się, że wszyscy zadowoleni z naszego zucha.

U nas też sukces od tygodnia Łucja RACZKUJE!!!!!!! Doczekałam się i ja!!! Widok niesamowity, rok rehabilitacji raczkowania. Znaleźlismy w Krakowie niesamowitą terapeutkę M i efekt jest po jednej wizycie... Odezwę się w weekend, bo jutro do pracy...niestety. Zmęczenie okrutne tym potwornym tempem.
 
Do góry