reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
O jezu...to przeszliście swoje

Bershka, odezwe się do Ciebie po powrocie z tourneee z Franiem.
We wtorek rano wyjezdżamy do B-Białej, w środe mamy wizyte u dr Łady w Gliwicach, w czwartek IMiDz (chirurdzy i neurolog), piatek też IMiD (generycy) a zaraz potem powrót do domu

Teraz jestem taka szczesliwa..skończyła się własnie akcja zbióki na aparaty słuchowe dla Frania na Forum Muratora
Dzięki wielu cudownym ludziom Franulka juz 7.12 dostanie swoje aparaty..
Ależ jestem szczęśliwa i wzruszona..
Aguś ale cudne wieści.
Super !!!
 
Dziękuję kochane:)
Jutro rano ruszamy w trasę - wtorek neurootolog B-Biała
środa dr łada w Gliwicach
czwartek i piątek IMiDz (chirurg, neurolog, genetycy), potem pędem powrót do domu do Natki.
Czuję ze noc będzie dziś krótka bo duuużo rzeczy do załatwienia przed ywjazdem
 
Jestesmy już w domu po badaniach.
Franulek walczy z jelitówką i rozwijajacym się zapaleniem oskrzeli - skutek uboczny wizyt lekarskich:-(
Wszystkie wizyty opisałam dokładnie na blogu, więc zapraszam:)
Tak w skrócie - dr Łada i nasza neurolog zachwycone postępami Frania, otolaryngolog stwierdził że Franiu ma uszkodzenie w pniu mózgu, diagnoza: wtórna neuropatia słuchowa. Z chirurgami ustaliliśmy termin operacji a genetycy pobrali krew na badania genetyczne. Wyniki będą za jakieś 2 miesiące.
A w środę odbieramy we Wrocławiu aparaty dla Frania!:)
 
Franulek od dzisiaj ma swoje własne aparaty słuchowe!
I na terapii słuchu było dzis o niebo lepiej:)
A wszystko z okazji ...28 miesięcy życia Frania:)

AFA5rrvrRxkPUdLJjB.jpg
 
reklama
Do góry