reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Agus kochana wiem ze masz bardzo duzo na głowie ale moim zdaniem sama powinnas zając sie Fb bo jest zaniedbane a grono odbiorców jest tutaj bardzo duże, większe niz nk
Proponuje Ci wykupienie reklamy za min 150zl płatne od kazdego klikniecia LUBIE. tutaj możesz zaapelować np o 1%darowizny lub inna akcje dla Frania... Cos podobnego mam na swoim fan page i odzew bardzo duży

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Bershko, problem polega na tym, ze ja do tego konta nie mam dostepu..
Założyła je znajoma. Tak chciała mi pomóc.
Niestety sama teraz przeżywa ogromną osobistą tragedię i nie mam sumienia zawracać jej głowy takimi pierdółkami..
Dla mnie FB jest jak ciało obce. Nie czuje sie tam dobrze, nie poruszam się swobodnie. Nie wiem co i jak. Założyłam swoją stronę, ale takie to koslawo-kulawe jest..
Poczekam jeszcze chwilę i spróbuję się skontaktować ze znajomą. Powiem zeby mi tylko dała hasło..jakoś to może poprowadzę. Powiesz mi o co chodzi z tą reklamą?
Od powrotu do pracy ciężko mi wszystko ogarnąć.
 
Reklama polega na tym, ze wykupujesz za dana kwotę min jest 150zl okreslasz odbiorców czyli np kobiety i mężczyźni od 18-65 lat, okręg... u Ciebie caly kraj ja mam na przyklad tylko moje miasto i piszesz w reklamie kilka słów o Franiu. Wówczas tym odbiorcom określonym wyświetla sie reklama na ich stronie głownie Fb
Ja mam tak zrobione w związku z moja działalnością i mam o wiele wiecej klientow
Moze brzmi skomplikowanie ale to bardzo proste i łatwe

A tak poza tym pewnie artykuł juz sie ukazał Wasz co?:-(
Ja dzis wrocilam z moim starszym synem ze szpitala po 10 dniach bo dostal zapalenie opon mózgowych
Biedny tak sie wycierpial przy punkcjach ale pocieszajace jest to ze bylo to spowodowane przez wirus a nie bakterie wiec nie ma wpływu na jego prace mózgu i dalsze z tym konsekwencje
Wyniki wyszły mu dobre

Dobrej nocy
 
O jezu...to przeszliście swoje

Bershka, odezwe się do Ciebie po powrocie z tourneee z Franiem.
We wtorek rano wyjezdżamy do B-Białej, w środe mamy wizyte u dr Łady w Gliwicach, w czwartek IMiDz (chirurdzy i neurolog), piatek też IMiD (generycy) a zaraz potem powrót do domu

Teraz jestem taka szczesliwa..skończyła się własnie akcja zbióki na aparaty słuchowe dla Frania na Forum Muratora
Dzięki wielu cudownym ludziom Franulka juz 7.12 dostanie swoje aparaty..
Ależ jestem szczęśliwa i wzruszona..
 
reklama
Aga cudne wieści, kolejny raz przekonaliśmy się, że są cudowni ludzie na świecie, którzy chcą pomagać. Franulek po tych wszystkich przejściach w JG to zasługuje na wszystko co najlepsze!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry