reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

A chciałam włąśnie napisać że napewno zbliża się data planowanego porodu i dlatego Franio coraz silniejszy bo w twoim brzuszku też zbliżał by się do samodzielnego życia. Inkubatory i wszystko co utzrymuje maluszka przy życiu to taki zastępczy brzuszek. Aż się serce raduje od takich wiadomości. Ja też zaraziłąm Franiem mojego M i z chęcią słucha co u Niego. Bardzo się ciesze i czekam na kolejne wieści które będą już tylko z dnia na dzień coraz weselsze.
A dobre wino to super pomysł jest co uczcić
 
reklama
Dzwoniłam na OIOM. Wszystko w porządku:-)

Marz, jestem po lampce wina i po tej przerwie.. kaaatastrofa:-) Ale dobre winko. Od jutra ścisła dieta, żebym w piątek mogła już odciągnąc mleczko dla Franka:-)

Wkleiłabym tu zdjęcie kurczaczka, ale ciągle brak mi czasu by się wczytać w instrukcję obsługi forum..:zawstydzona/y: Czy ktoś z Was podpowie mi tak na szybkiego jak to zrobić?:zawstydzona/y:
Wkleje jutro, bo teraz to winko i emocje całego dnia = sen:-)
Dobrej, spokojnej nocy
 
Ja karmiłam synka prawie 9 miesięcy i jak pierwszy raz wypiłąm piweczko to też było mi bardzo dziwnie ale wszystko wruciło do normy...
Ja też mam trochę problemów z obsługą forum więc nie pomogę
Spokojnej nocy
 
:tak::tak::tak:Franio stał sie naszym pupilkiem jak widzę!!!coraz więcej forumowych mamuś;-) walczy o niego w swoich marzeniach i przekonaniach!!!
jakaż jest siła:tak::tak::tak: w takim małym faceciku,ze tyle BAB :-D:-D:-D o nim gada i myśli!!!
FRANUŚ NASZYM SUPERMENEM:rofl2::rofl2::rofl2:
gratuluje Ci mamusiu Franiowa pogody ducha i wytrwałości!!synuś na pewno dzięki Tobie nabiera sił!!czuje jak o niego walczysz!!BRAWO!!!
 
WKLEJANIE ZDJĘĆ
jak będziesz miała otwarte okno odpowedzi na wątek (gdzie wpisujesz wiadomości) u góry obok buźki jest "spinacz" klikasz na niego i otwiera ci się okno, tam klikasz na "przeglądaj" i szukasz fotki małego w komputerze zaznaczasz i klikasz na "wyślij", zamykasz okno, ponownie klikasz na "spinacz" i tam już jest nazwa foteczki na którą klikasz i wtedy pojawia się ona w twojej odpowiedzi. Pamietaj aby przed dodaniem fotki ją pomniejszyć ja przeważnie robię format 480x640 czy coś w tym stylu większe nie wchodzą ( za mały transfer). Mam nadzieje że dasz sobie radę bo bardzo bym chciała zobaczyć Franusia:tak:
 
beti, dzięki za instrukcje, zaraz wkleję:-)

Dzisiaj wieczorem tak się...zdenerwowałam, że ..szkoda słów:wściekła/y: Ależ mam adrenalinę!
Franek jest tak bliski wyjście na prostą! Teraz najbardziej obawiam się, aby jakiś bląd nie zniweczył wszystkich wysiłków..
Franus znów rozintubował się..! I znowu: odsysanie, wentylowanie, odsysanie, wentylowania, anestezjolodzy na cito z bloku operacyjnego, ponowna intubacja.. Myslałam że mnei szlag trafi! (przyszłam akurat gdy zaczęła się cała akcja - trwała ok 50 min. Tyle czasu spędziłam pod drzwiami OIOMu czekając na wpuszczenie do środka).
Ja wiem, że jest krucho w słuzbie zdrowia, wiem, że personelu za mało.. wszystko rozumiem, ale skoro wiadomo, że jest taki trudny "przypadek", to dlaczego jest tak jak jest????
Po całej akcji Franek miał puls na poziomie 190-197!!
Aaa, nie chce mi sie juz tego wszystkiego opisywać. Za dużo adrenaliny teraz we mnie. Jutro może.
Dzwoniłam przed chwilą na OIOM, malutki jest teraz "nad wyraz spokojny"..

Waga dzisiaj - 1930gr
Już moglibyśmy prawie iśc do domu... tylko te płucka kochane..:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Franiu1 forum.jpg

Franiu2 forum.jpg
 
Do góry