reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Aga, życzę zdrowia i trzymam kciuki za to żebyś szybko wróciła do pelni sił...lecz sie dziewczyno, kuruj bo zaraz będziesz musiała za Frankiem biegać...

Co do prognoz Pani Rehabilitantki. tak szczerze mówiąc nie wierze po prostu w jakiekolwiek wizje z wózkiem w przypadku Frania. kochana, nie nastawiaj sie na wózek raczej zacznij myśleć jaki rowerek mu kupić:) ot i tyle mam do powiedzenia w tej kwestii. potem Ci to po prstu przypomnę:):)

buźki, miłego dnia, pisz jak znajdziesz chwilę, ja ciagle podglądam Was czy nie ma nowych wieści...:)

W Jeleniej wczoraj i dziś masakra - tona świeżego sniegu. Drogowcy jak zwykle...więc miasto własciwie nieprzejezdne...
Nie wiem czy Ci pisałam albo czy już wiesz - wybory wygrał Zawiła:)
U mnie cicho, choc właściwie nie - Bastek ma nowy ząbek a moja Nat od kilku dni mówi coraz więcej:) teraz na topie są mama patrz i mama chodź. nowe słowa : miś, daj, mamusia, baja, bęc, cyferki do 8, literki do L :):):) jestem przeszcęśliwa bo może w końcu będe miała z kim pogadać jak tak ciągle sama w domu jestem:):)
 
reklama
Ja zdycham, Franek zaczął dzis kaszleć.. Podaje mu sterydy nie czekając na rozwój wypadków.. Poza tym chrzani się tu kilka spraw, jutro sie dużo wyjaśni, wtedy napisze coś więcej.
 
Sprawy nad sie chrzanią, ale do końca tygodnia wiele sie wyjaśnia, wtedy pogadamy.

Zdrowotnie ja lepiej, Fr od soboty na sterydach.
Dobija mnie uczulenie na chlor. :wściekła/y:

A poza tym jest ok. Staram się pilnowac grafiku i nie spóźniać się na ćwiczenia:tak:
 
Dam znać jak tylko cokolwiek sie wyklaruje.
A narazie zdjęcie obrazka, jaki Franula namalował przy pomocy pani pedagog dla Natalki.
Jutro przyjeżdżają!!!! Wreszcie po miesiącu zobaczę moje córcię! Ale się cieszę:)!!!

0Eg0kEmPRCp5BwBWIB.jpg
 
reklama
Powiem szczerze, że to jest arcydzieło sztuki nowoczesnej :) Bardzo ładny obrazek!
Trochę niepokojąco brzmi to, co ostatnio piszesz :( Mam nadzieję, że będzie dobrze!
 
Do góry