reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Franiu super!!! Pokonałeś grawitację i CHODZISZ !!!
Aga Wielkie gratulacje, Twoja praca została nagrodzona. Zobaczysz że ze słuchem też wygracie i w ogóle życzę Wam bardzo żeby za paręnaście lat Franiu był super zdrowym, przystojnym i wyrośniętym facecikiem:-)
 
Powiedz, ile czasu minęło od stanięcia małej a pójściem samodzielnym? Wiem, że nie ma co porównywac dzieci, ale...:) Franula pierwszy raz wstał w łóżeczku 6.12, czyli juź 9,5 mies temu. Ja tak szacuję ze w okolicy 3 urodzin będzie samodzielnie chodził.

Aż musiałam znaleźć tę stronę :-p to są twoje słowa :tak::tak::-D na 3 lata Franulec będzie śmigał a Ty go matka nie dogonisz :tak::tak::tak:
Oglądam po raz kolejny i kolejny i nie mogę przestać :laugh2: Współczuję Ci niewyspania, może niedługo się unormuje. Więc życzę Ci żebyś się kiedyś w końcu wyspała ;-) (i sobie również:zawstydzona/y:).
 
Ale Ty jesteś..;-)

10 mies i 10 dni - tyle czasu od pierwszego oderwania dupki od ziemi zabrało małemu nauczenie się samodzielnych kroczków:tak:
 
FraniowyAniele - ja to taka *******owata w pisaniu jestem ale czytam stale i opowiadam o ancymonach mezowi, wczoraj mu pokazalam jak Franio pieknie smiga do konikow
:-):-) a on na to: "Franus? aaaaa to ten dzielny mezczyzna co tak popitalal na kolankach? To ja od razu wiedzialem, ze lada chwila Matce na stopkach uciekac bedzie " :-D

Mama - jestes najwieksza, Franik - Ciotka tak dumna ze az przytkalo w gardelku :)))) Sciskamy!
 
Sylwia, kochana, dziękuje Ci, że jesteś tutaj z nami..

Dziekuje Wam, dziewczyny:)


Franula dzis wstał może 1 raz. Chyba ma zakwasy po wczorajszym brykaniu:)
 
reklama
Do góry