reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Aga! Rewelacja! Franiu chodzi sam a jaka radość.... Cieszę się strasznie!
Warsztaty- dobrze, że pojechałaś bo wiesz o wiele wiecej. a Franulek bidulka, jak czytałam wpis na blogu to mi sie płakać chciało, myszka mała ile ona musi przejść...Kochany skarbek...
Jutro opiszę co u nas bo dzisiaj tylko nakarmiłam Łucję...;-) Kurcze nie mam kiedy siąść do komputera...
 
reklama
Witam sie po dłuższej nieobecności.
U mnie też ostatnio krucho z czasem, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni.
Nie sądziłam, że zastanę takie smutne wiadomości o naszym Kubusiu. Wierzyłam, że wygra...
Franiowa, chociaż rzadko jestem na bb, blog śledzę regulanie. zawsze zerkam przy sniadaniu - To podstawa tak jak poranna kawa;-)
 
No tak, Franula nieźle się wczoraj nabiegał:)

Dzis od rana przyjął pozycję podłogową, chyba ma zakwasy;-)


Sylwia, napisz koniecznie, co u Was, jak radzi sobie Łucja. Po powrocie z pracy zaraz to zajrzę i mam nadzieję, ze będą jakies wieści od Was.











Nawet nie wiecie jak bardzo żałuje, ze musze pracować.. Zmęczenie jest po prostu kosmiczne. Mam nadzieję, ze niedługo Franek zacznie przesypiać noce, inaczej nie wiem co to bedzie.
 
Franiu jesteś super super super super i jeszcze raz super. Jesteś wielkim przykładem, że wszystko jest możliwe i nie można się poddawać. Oczywiście z taką Mamulką jak Twoja:-) . Ogromnie się cieszymy z Twoich pierwszych kroczków i mamy Nadzieję, że Kacperuś zapatrzy się na Twoje sukcesy i też nam zrobi niedługo taką niespodziankę. Buziaczki dla Wa:laugh2:
 
Tak się cieszę, że Franek wreszcie stanął na nogi. Filmiki wzruszające, nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie Twojej radości ale wiem, że musiała być ogromna.
 
Trudno mi bardzo pisać, choć wieści dużo mamy radosnych.
Wszystkie tutaj jesteśmy myślami z Sylwią, mamą Kubusia.. Jutro o godz 15 zapłonie znicz dla malutkiego wojownika..





****

Warsztaty opisałam na blogu Frania, więc nie będę powtarzała wszystkiego.
Napiszę może to, co dla rodziców wcześniaków powinno być najważniejsze, a o czym ja sama nie wiedziałam:
Dzieci z grupy ryzyka (żółta wklejka w książeczce zdrowia) powinny mieć wykonywana BERĘ do końca 3 roku roku życia co pół roku!!!!
Jesli lekarz - za przeproszeniem - olewa sprawe, to nie wolno odpuszczać. Tylko wczesne zaaparatowanie i własciwy trening słuchu może uchronić dziecko przed pogłębianiem się wady i - w wielu przypadkach - zagwarantowac prawidłowy rozwój mowy.



A z wydarzeń absolutnie najważniejszych - dzisiaj Franiu wstał i zrobił kilka samodzielnych kroczków!
26 miesięcy i 10 dni:-)

http://www.youtube.com/watch?v=FaNjpwYZa3g

http://www.youtube.com/watch?v=9auzkiCgGF4
AGUŚ WOW !!!!
Ależ się cieszę .
FRANULEK CHODZI !!!
Poryczałam się z radości jak obejrzałam filmik...
Jeszcze ryczę ....:-D:-D:-D
 
Wielkie gratki dla Franusia, a ile radości z chodzenia. Jego uśmiech na filmie mówi sam za siebie :-D. No mama, teraz oczy do okoła głowy i skarpety antypoźlizgowe, A w zimę to Natkę będzie woził sankami :)
Wielki krok do przodu!!!!! Oczywiście, dzięki Tobie Aga. Jeszcze raz gratulacje. Pozdrawiam.
 
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny z całego serca, ze nam tak kibicujecie:)

Zaczynamy nowy rozdział:)

Powiem wam (choc to chore, wiem), ze zastanawiam się, co teraz rypnie, bo za dobrze to nie moze być..
Dooooobra, nic nie mówcie:)


Amethys, ogromnie Ci dziekuje za paczkę z rzeczami na aukcje!!!!!!! czekam tylko az kurdupelek zasnie na 100% i biorę się za wystawianie:) Jeszcze raz serdecznie dziekuję Ci!!
 
Do góry