reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

Dorota, to powodzenia Ci życzę. Ja sie poddałam z tym kubkiem..
Ale może powinnam spróbowac z nowu? Może Franc był swojego czasu zbyt mało kumaty zeby zrozumiec o co biega?..
 
reklama
Sylwetka, dzięki:)
Żebyście wy wiedziały jaki był cyrk na kółkach przy tych zdjęciach... Po prostu cyrk nad cyrkami.
Sama jestem ciekawa jak p redaktor sformułuje tekst, żeby niby nie był o Franiu ale tak naprawdę był..
Narazie nie mam żadnej informacji, ale dam znać (chyba..,zalezy od treści...;-)
 
Daj znac koniecznie, bo muszę poprosić teściową żeby mi kupiła i wysłała.
I oczywiście gratulacje przede wszystkim dla dzielnych rodziców za przetrwanie odsmokowienia.
 
w gazecie czy telewizji wszystko wygląda ładnie pieknie ale od kuchni to całkiem inna bajka
Informuj nas o wszystkim:tak: i zapowiedz wydawnictwu żeby przygotowali większy nakład bo gazetki przy naszych możliwościach rozejdą się jak świeże bułeczki;-).
Po tej akcji dostaniecie stałą rubrykę.
 
A ja własnie mam napad watpliwości czy dobrze zrobiłam..
Koleżanka wczesniakowa do mnie napisała, że to taki magazyn nieteges itd.. No wiem, że to nie jest magazyn z najwyzszej półki, ale jak sie nie ma co sie lubi...:(
 
A ja własnie mam napad watpliwości czy dobrze zrobiłam..
Koleżanka wczesniakowa do mnie napisała, że to taki magazyn nieteges itd.. No wiem, że to nie jest magazyn z najwyzszej półki, ale jak sie nie ma co sie lubi...:(

Agnieszka, dobrze zrobiłaś. Gazeta może nie najwyższych lotów, ale sporo ludzi czyta. Najważniejsze, żeby jak najwiecej osob poznalo historię Frania i całej Waszej rodziny
 
reklama
Do góry