reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
ewelad urocza ta Twoja córa w tym ubranku,kapelusik ekstra

kama Majeczka to cała mamusia

angelie mały śmieszek kochany

natasza Kamilek ma śliczne duze oczka, urodził się tego dnia co mój Michaś,ile teraz waży i mierzy?

tweenie ale śpiący słodziaczek

nadiaa damulka jak sie patrzy

myszka ale mała skupiona :)) ślicznie

madzik Julcia w bujaczku zawsze uśmiechnięta
 
i jeszcze raz my :)
 

Załączniki

  • SDC11067.jpg
    SDC11067.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 80
  • SDC11076.jpg
    SDC11076.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 84
Wszystkie dzieciaczki sliczne, uwielbiam oglądać te nasze maluszki;-) Nie skomentuje każdego po kolei (wybaczcie), bo trochę mnie nie było i sporo by tego było.;-)

A to ostatnnie fotosy mojego Bartusia, jedno znad rzeki, a drugie z uśmiechem, którym mnie na co dzień czaruje...:-)

DSC02892.jpgDSC02863.jpg
 
natasza Kamilek ma śliczne duze oczka, urodził się tego dnia co mój Michaś,ile teraz waży i mierzy?
ile mamy długości niestety nie wiem, bo pediatra stwierdziła że nie potrzeba co chwilę go mierzyć a ważymy 3990g czyli waga piórkowa. A wy?!

Po szczepieniu:


Te wibracje tak śmiesznie łaskoczą


Zabrałaś smoka to dawaj rękę będę lizał
 
angelie widzę, że macie bujaczek, z fishera, który mi się podobał-fajny on jest? sprawdza się?

_Ewcik_ bujaczek jest rewelacyjny, na początku wprawdzie mało działał na małego ale widzę,że już się do niego przyzwyczaił i potrafi siedzieć tam nawet do godziny i ma uśmiech od ucha do ucha jak słyszy melodyjki. Jedyne co mi się nie podoba to to,że nie chce w nim spać. Jego cieszy sama zabawa a ja miałam nadzieje, na chwilę wytchienia jak tam zaśnie.Ale dobre i to,że się cieszy z tego.
 
reklama
Do góry