reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Dziekuje! Kochaniutkie jestescie, ale nie ujmujcie komplementow tez sobie! Bo napewno kazdy brzusio z maluszkiem w srodku jest PRZEPIEKNY!
Ja to jak nie patrze na te rozstepy, to nawet sie nie przejmuje tak bardzo.... Zazwyczaj jeszcze bardziej brzucho wypinam do przodu, zeby bylo widac, ze niedlugo bede mama :-D
 
reklama
mamo bartusia, isabela - sporaśne te Wasze brzusie, ale za to jakie piękne!!!

slonko - Ty się tymi rozstępami tak nie przejmuj - jeszcze wszystko przed nami... A brzusio - rośnie w oczkach!!!
 
O prosze! Jak pisalam to nie widzialam zdjec jeszcze.... A mialam racje! paula SLICZNY Brzusio!
Macie fajne ciuszki ciazowe. Ja to niezbyt. W sumie tylko spodnie jedne kupilam. Po domu chodze w dresikach, i w tym co mam wiekszego. A gdzies do wyjscia to raczej te "jedne" spodnie i jakies wieksze, dluzsze bluzki.
Wole na Julke wydac kaske z racji warunkow finansowych.
 
mamo_Bartusia pokaźny domek masz dla dzidziusia :tak: super....

Isabela - śliczny brzuszek, i widzę że pępuszek wciąż w środku - ktoś kiedyś napisał że na dziewczynkę to on szybciej wychodzi ;-)

słonko rozstępami się nie przejmuj, po porodzie odpowiednio o nie zadbasz i na pewno zniknął, teraz ciesz się brzuszkiem :-) a brzuszek masz całkiem całkiem ;-)

Paula - kurczę jaki ty masz zgrabniutki ten brzuszek :laugh2: normalnie szok.. nasze to już takie namioty powoli się robią a twój jak ta lala normalnie :happy: pozazdrościć tylko...
 
Isabela - śliczny brzuszek, i widzę że pępuszek wciąż w środku - ktoś kiedyś napisał że na dziewczynkę to on szybciej wychodzi ;-)

słonko rozstępami się nie przejmuj, po porodzie odpowiednio o nie zadbasz i na pewno zniknął, teraz ciesz się brzuszkiem :-) a brzuszek masz całkiem całkiem ;-)

Z pepkiem by sie akurat u mnie zgadzalo! Nie chce sie przechwalac, ale przed ciaza mialam lady pepunio, do srodka, taki cacy.... No i tak do polowy bylo OK, a teraz od jakiegos miesiaca raczej juz sie nie chowa :no: A jak moje dziecko sie wierci, albo wypina to juz wogole sterczacy jest. W zasadzie to maly piskus, ale chcialabym zeby byl w srodku :rofl2:
A rozstepami to tak bardzo sie nie stresuje... Poprostu sobie narzekam :happy: Bo naprawde sa ogromne. I to jeszcze w takim tepie ogromnym powstaly, mimo, ze sie smarowalam kremem na rozstepy. Troche sie boje, ze bede miala cale brzucho do porodu w paski....
 
aga , slonko- dziekuje kochane brzuchatki...

barmanka- no wlasnie jest malutki wszyscy tak mowia... usmialam sie z tych namiotow... dziekuje slicznie... buzka....
 
slonko nie przejmuj sie rozstepami! u mnie tez takie sie wychodowaly ze szkoda slow!!!! i czuje codzien jak dalej sie rozciaga na maksa!!! bedzie ich jeszcze wiecej, ale warto:)))
piekny brzucio i taki zgrabniutki:)))

Paula sliczny i jaki juz wielki tez!!! dawno Was nie widzialam i jestem w szoku!!!! a ten kolor bluzki to poprosu wygral!!! wprowadzilas nam tu wiosne i przyblizylas maj!!!!!:))))))))))))
 
kochane, dziekuje za super komplemenciki. Co do pepka, wszystkie ciaze przechodze z pepkiem w srodku. Mam gleboki pepek i dno jego widuje tylko w ciazy, ale nie sadze, ze w ogole mi wyjdzie bo z pierwsza corka tez mialam dosc duzy brzuch i nigdy pepek nie wyszedl jak i nie zrobila mi sie ta brazowa, ciazowa kreska od pepka do spojenia :)
 
reklama
Do góry