reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pupili

Według przepisów hodowlanych kociaki oddaje się dopiero jak mają ukończone 12 tygodni. Są wtedy dobrze rozwinięte, zaszczepione i bez problemu mogą rozpocząć życie bez cycuszków mamusi. Pierwsze 4-5 tygodni koty są tylko na mleczku mamusi, dopiero potem rozpoczyna się nauka innego jedzenia. Jak mają miesiąc dopiero zaczynają wędrówki i są całkiem nieporadne jeszcze.
 
reklama
Oj tak kuwetę wychodząc z domu już mają opanowaną. ;D
Tak naprawdę to na ogół w kilka dni załapują o co chodzi. Chociaż nasz ostatni Bonuś był upartym typkiem i na kupkę znalazł sobie miejsce w kącie za stolikiem komputerowym. Kiedyś zaczęłam szukać co mi tam śmierdzi i natrafiłam na mini-kibelek. :mad: Został odpowiednio pouczony i robił potem do kuwety. Chociaż nie lubił jak była pełna i wtedy potrafił siusiać obok niej... hrabia. ::)
 
A tu przedstawiam Wam naszego ukochanego psiaka.
Oto Mufi :)

_440348_n.jpg

_440349_n.jpg

_440350_n.jpg
 
Ma-dzik coś sie dziwnego zrobiło z fotkami twoich kotków na poprzedniej stronie, chyba są za duże

Edit Mufi wyglada na wiecznego kawalera, chociaz bródka juz siwa...
Nasza Kaja też ma już siwą i ma 7 lat ;D Ile ma Mufi?
 
dziękuję, komplementy przekazałam Mufiemu :)
jego siwa bródka to raczej genetycznie chyba, bo jego matka tez szybciutko osiwiała, Mufi już w wieku 2 lat świecił białym pysiem, a teraz ma 6 lat.
U mnie fotki kociaków są ok, takie same jak były na początku.
 
Teraz juz kotki pokazują sie ok
wczesniej robiły tło pod pozostałe posty, hmmm, naprawiło się ;)

Oj przepraszam, że postarzyłam Mufiego, mam nadzieję, że mi to kiedyś wybaczy.
 
reklama
swietny facet, no po prostu cukierek (tzn Mufi)
oprocz takich olbrzymow, mamy z mezem jeszcze jedna milosc, ale platoniczna - tylko je podziwiamy (moze gdy kupimy dom z ogrodem koniecznie takiego przygarne).
sa to Scraty :), czyli male dziwaczne kundelki, masci przewaznie burej, kosmate, niezgrabne, ale z genialnym temperamentem. Nazwa gatunku pochodzi od imienia wiewiorki z filmu Ice Age (Epoka Lodowcowa) ktora byla mniej wiecej ich pokroju (ta co pop corn na patyku smazyla). Jak sie widzi takiego na ulicy to po prostu wiesz ze to Scrat :).
 
Do góry