reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pupili

aniulka zalezy sa rozne koty Moja kotke bys polubila Nie dala by ci spokoju ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Mój mąż miał kiedyś fajnego kocura.... tego to uwielbiałam.... ale poszedł w długa bo to nie był domowy kot.
 
Moja kotka to z domu nie wychodzi na klatke tylko jak sa dzwi od mieszkania otwarte to wyglada a tak to siedzi w domu Na dwoze to sika ze strachu ;D ;D ;D
 
A co mam plakac ? ;D ;D ;D ;D mloda jestem Dzidzia bedzie weselsza jak bede sie wyglupiac ;D ;D
 
Melanie to juz tak ze zmeczenia ::) ::) ::) to tak jak wczoraj z tym napalonym mezem (niepalacym mezem ) ;D ;D ;D ;D
 
hehehe ale w sumie to możesz rozumiec tak jak poczatkowo zrozumiałaś ;D ;D ;D
tez będzie dobrze

tak samo jak wczoraj :)
 
reklama
Do góry