reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
wszystkiego najlepszego :)

Ola jutro kończy 4 miesiące, ale wyjeżdżamy na wieś więc nie będę miała jak wstawić.
Dziś jadła pierwszy raz marcheweczkę, chociaż jedzeniem bym tego nie nazwała, ale na pewno coś tam spróbowała.
marcheweczka.jpgPIERWSZA MARCHEWECZKA.jpg

wczoraj trenowaliśmy podnoszenie główki:)
IMG_0952.jpgIMG_0936.jpgIMG_0949.jpg

a tak latam u taty na rączkach
IMG_0895.jpg

próba siadania
IMG_0899.jpgIMG_0907.jpg
 
jak zwykle same tu słodziaki :) i nie ma to jak marchewkowe dzieci;) - więc ja moją niunie też zamieszczę
DSC03605.jpg
DSC03606.jpgDSC03607.jpgDSC03608.jpg

a tu zabawa - znajdź przynajmniej jedno podobieństwo :)))

DSC03610.jpgDSC03611.jpg

ODP:SKUPIENIE !!!!
 
Ostatnia edycja:
nasia- widzę ,że Twój Igorek głodny wiedzy ;)- słodziaki:)

a to dzisiejsza gorąca fotka z nowa umiejętnością - trzymanie butli- dziś na spacerku Kuba miał napoic Viki - jak wrzasnął - mama - ona mi butle wyrwała !!! - ja zaglądam - a ona sobie butle trzyma i sobie pije - z racji, że miałam aparat pod reką to pstryknęłam foto - a nawet mały filmik niechcący- bo z wrażenia zapomniałam przestawić :))) a potem w domku sprawdzilismy - nadal umi :-):-):-) - mam nadzieję , że tak już będzie na stałe ;-)

DSC03622.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
vikigus prosze jaka Viki zdolniacha :)) A dobrze chyba, że sie mała pojawiła na świecie bo Kubus moze trochę grzechotek pogryźć :))

ślicznie wyglądają marchewkowe maluchy :)) Nasz maluch za miesiac spórbuje :)

margoz lala wystrojona w sukieneczki jak zawsze :)

ligotka fajnie, że udało ci sie uwiecznic przewrotke:)
wszystkie dzieci są cuuuuddddnnnneee

i widze, że dzieci oczytane, mądre, moja Maja ostatnio tak zasnęła z tą ksiażka na spacerze

Zdjęcie0182.jpg

a tu dla porównania Maja w luty i dzisiaj

DSCF0092.jpgDSCF0197 (2).jpg
Mamusiu przeciez ja sie juz nie mieszczę w ten rożek :)
 
Do góry