reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

he, he...ja nie mam do kogo porównywać swojej Lilii więc porównałam do Chopina...:szok:a że prawie każdy wie jak on wyglądał to nie przesyłam jego zdjęcia:happy:
 

Załączniki

  • aa.jpg
    aa.jpg
    95,6 KB · Wyświetleń: 24
reklama
haha...Lila- istny pianista:-D ach te włosy- chyba zawsze beda mnie rozwalac:tak: a wasze dzieci sa naprawde do siebie podobne Patija i Dorotko:laugh2: ...a my sie nie mamy do kogo porównywac- rodzenstwa brak..to moze do tatusia??po urodzeniu Sarenka była podobna...a teraz coraz mniej:szok:
 
Oj Meggi no niewiem, jak dla mnie to jest strasznie podobna do tatusia. Poprostu wyprzec się jej tatus nie może:-D
Aniii super porównanie:-D Cudne są te włoski. Lilcia to nasza Miss Pięknych Włosków
 
meggi tatuś się nie wyprze dzidziusia:tak: . ten nosek, oczęta i usteczka jak u taty. no i karnacja:tak: . fajny malutek ta wasza córunia:-D .
anii a lilcia to bez komentarza. uwielbiam ją:-D . a mój Maks to sie w niej zakochał na zabój:tak: . zawsze sie gapi na swoją ulubienicę:laugh2: .
 
ach Sarenka śliczne dziewczatko a oczka to ma z tatkiem identyczne, nie ma co...


ps.Lila dziękuje za komplementy.u mojej córy zrobiłam kitkę z tyłu główki...jak dam radę to napewno wyślę zdjęcie.
 
Poprostu brak mi slow bo tak piekne te dziewczete! Sarenka sliczniutka :-)A Lila ma rewelacyjne wloski...nie jedna dorosla kobietka jej zazdrosci :-) caluje!!!
 
a oto moj Lilek w kiteczce:szok::happy::happy::happy: po dzisiejszej kapieli.
 

Załączniki

  • aa.jpg
    aa.jpg
    95,1 KB · Wyświetleń: 20
  • bb.jpg
    bb.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 19
  • cc.jpg
    cc.jpg
    113,2 KB · Wyświetleń: 23
reklama
:-D :szok: . powalająca ta twoja lilcia. ja mam 22 lata i o takiej kicie marze a tu masz- laska 3 miesiące i w kucyku paraduje:-D . ona jest prześliczna:-D . nonono już widzę jakie branie będzie miała twoja pannica:tak:
 
Do góry