reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Śliczne te wasze pannice:tak:
Ja też przesyłam zdjątka:
1. Minka dnia:-) Mati zdziwiony baaardzo
2. Mateusz z mamą
 
reklama
no dobrane z nas dzieciaczki...Paula ma fikuśny uśmiech, a i wdzianko futerkowe taaaaaakie fajne że zaczynamy zazdrościć...
Sarenka z mamą jak z obrazka,śliczne dziewczynki a Mati taki poważny chłopczyk, stworzony do przytulania i całowania a mama takie ładne kręcone włoski ma jakie ja zawsze chciałam mieć...
całuski cukiereczki ciasteczka
 
a to znowu ja...włochaty Lilek...
1/ żółty kurczaczek...
2/ dzień dobry mamo, pora wstać...(6.45:szok:rano)
3/ ale ciacho...moja piąstka najsmaczniejsza...
4/ baletnica...
5/ ja i moja kochana mama...
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    110,2 KB · Wyświetleń: 12
  • c.jpg
    c.jpg
    109,8 KB · Wyświetleń: 19
  • d.jpg
    d.jpg
    130,1 KB · Wyświetleń: 11
  • e.jpg
    e.jpg
    220,2 KB · Wyświetleń: 18
  • f.jpg
    f.jpg
    107,7 KB · Wyświetleń: 24
poprostu boooskie te dzieciaki:tak:
Paula- z tym kciukiem jakbym Sarenka widziała- usmiechy ma cudne- a ubranko w sam raz na mroziki- b.gustownie w nim wyglada:tak:
Mati to piekny chłopczyk- chyba po mamusi- super masz włosy Beti:tak:
Lilka jest kapitalna-a te włosy- ach cały czas mnie rozbrajaja...moja Sarenka jak bedzie moz emiec 2 lata to tez takie bedzie miec:laugh2: a wersja Lili- baletnicy- supcio!!:-)
 
Paulinka - słodki bobasek. Lilcia - baletnica wygląda ślicznie.W tej sukienusi to taka dorosła pannica.
Anii i Meggi dzięki za komplementa:)Z tymi włosami to często mnie babki na ulicy zaczepiają i pytają się :gdzie robiłam tą trwałą,bo tak natutalnie wygląda:)A ja im odpowiadam,że w spadku (chyba?) po dziadku dostałam:) ( bo umnie w rodzinie nikt nie ma kręconych włosów, więc chyba jakiś zabłąkany gen się trafił:)
 
Beti ale Twój synek jest słodziutki misio!!!:tak:
Słodka Sarenka podobna troszke do mamusi:-) ślicznie jej w tej czapusi
Paulinka też cudna (i jaka pobożna;-)):-D
Aniii twoja mała jest piękna i ma super uśmiech. nie mówiąc o zabujczych włoskach:-)
 
A to moje pociechy
1. minka Chomika
2.z tausiem
3.tak moje sloneczko spi na sloneczku
4. pierwsze zabawy
 
reklama
Tylko schrupać...
Hania podobna do tatusia.
Zabójcze to zdjęcie Paulinki z tym uśmieszkiem.
Mati może odziedziczy po mamusia piękne włoski.
Sarenka słodziutko wygląda w tej czapeczce, no i jaka ładna mamusia.
Długowłosa Lilcia pięknie wygląda razem z mamusią.
Mały Chomiczek zabawowy chłopak, a u tatusia to mu dobrze.
 
Do góry