reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Oto porównanie moich dwóch skarbów, podobne do siebie co?:tak:
 

Załączniki

  • Obrazek9.jpg
    Obrazek9.jpg
    61,4 KB · Wyświetleń: 28
  • Obrazek10.jpg
    Obrazek10.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Chomiś to rzeczywiscie mały przystojniacha, a śpi tak niewinnie że zdaje się być dziecko miodzio...
a Oleńka i Wikuś to dwa identyczne dzieciaczki...tylko ta różnica wieku...
 
No i znowu Hania (znowy mamusia dostala szalu na punkcie robienia zdjęć :-D). Kręcenie filmików i robienie zdjęć to mój sposób na przetrzymanie malej na brzuszku. Jak rasowa modelka przestaje plakać i śle uśmiechy :-D:-D:-D

1) Idę na spacerek - "co za idiota wymyślil czapki" :dry:
2, 3) Coraz dlużej leze już na brzusiu - może obejdzie się bez rehabilitacji :confused:
 
Dorotko Twoje dzieci takie podobne do siebie ze można podejrzewać ze to jedno i to samo dziecko;-):-D Haneczka śliczna i ma super włoski:-)
Ja tez się pokusiłam o porównanie swoich dzieci, nie są tak podobne. Chociaz pierwsze słowa które wykrzyknełam gdy zobaczyłam pierwszy raz Konrada to "brat bliżniak Oli!!":-D te pierwsze zejęcia po prawej to w dniu narodzin, wtedy były podobne, a teraz coraz mniej
 
reklama
Do góry