reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Zgadzam sie Kaira- ja tez na swoje patrze z uwielbieniem ale jak ogladam wasze pocieszki to tez usmiech gosci na mojej buzi!
Lucyann a twoj maly chomiczek to tata skore zdjal.
 
reklama
włanie pokazywałam Maksiowi wasze dzieciaczki! a nich pozna koleżanki i kolegów:)
a najbardziej to chyba lilcia mu do gustu przypadła:-D . taki zaciekawiony nią był.....nonono. czyzby jakiś fluid????
 
Co tu dużo gadać ..... piękności, piękności ....... i jeszcze raz piękności :-):-)

A to moje dwa skarby z wczoraj :happy:
 

Załączniki

  • IMG_0816.JPG
    IMG_0816.JPG
    135,2 KB · Wyświetleń: 14
  • IMG_0819.JPG
    IMG_0819.JPG
    173,2 KB · Wyświetleń: 11
  • IMG_0825.JPG
    IMG_0825.JPG
    140,4 KB · Wyświetleń: 10
A juz miala m pytac co sie stalo z Pola! a tu prosze odezwala sie. Kilka babeczek w codziennej bieganinie zapomnialo o forum... Ewa, Goralka i kilka innych mamus.
Dorotak sliczne te twoje "blizniaki" i bardzo do siebie podobne!
 
:-) piekne te wasze bobaski :-) gratulacje mamuski;-) dlugo mnie nie bylo ale jakos czas nie pozwolil:baffled: pochwale sie tez swoimi skarbami
 
całuski dla wszystkich dzieciaczków /zdrowiutkich i chorutkich/ od Lilci i mamy...
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    132 KB · Wyświetleń: 18
reklama
jezu laski ja to z ubrankami dla maluszka nie nadążam ! tak rośnie jakby mu do mleczka drożdży ktoś dosypywał. ma 5,5 kg i ciuszki na rozmiar 68.
a najgorzej to jak go kąpie- plecy to mnie tak napierdzielają że o żesz ty!
wasze pociechy też tak w oczach śmigają?
 
Do góry