reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Mateuszek też już wyrósł z ubranek o rozmiarze 62:)ale nie wiem ile waży.Ostatnio był ważony na początku stycznia i ważył 6250g, teraz to pewnie dużo więcej, bo od noszenia kręgosłup już mi siada a ręce mdleją.
 
reklama
U mnie ubranka na 62 juz dawno poszły w odstawke, niektóre na 68 też. teraz Konradek nosi 68(ale to juz chyba koniec bo już troche ciasno się robi) i 74. A ile waży dowiem się w środe, idziemy na szczepienie:happy:
 
wow!duze te dzieciaczki...rosna jak na drozdzach- Sarenka jeszcze nosi 62- tak na styk sa- za tydz idziemy na 2gie szczepienie to sie dowiemy jak jej wymiary i waga....hm...ja zamówiłam sukienke do chrztu rozm.68- a chrzest 9.04 i mam nadzieje ze bedzie dobra...ale beda jaja jak bedzie mała- ha...zreszta niech rosna te nasze pociechy:tak:
 
Ano rosna rosna:-) Nasz Kubus nosi jeszcze 62 ale to kwestia moze max 2 tyg jak trzeba bedzie je odlozyc. Nosi tez 68 i wcale nie sa bardzo za duze ;-)
 
no czyżby moja Lila najmniejsza była???jeszcze się mieści czasemw 56 choć rzadko ale 62 to jeszcze za duże. chociaż i tak jak się patrzę na nią to coraz większa się robi. no i nózie takie serdelki się śmieszne zrobiły...
 
"no czyżby moja Lila najmniejsza była???jeszcze się mieści czasemw 56 choć rzadko ale 62 to jeszcze za duże. chociaż i tak jak się patrzę na nią to coraz większa się robi. no i nózie takie serdelki się śmieszne zrobiły...["
oh anii co małe to piękne:-D . ten mój ostatnio dopiero śmignoł :-D do góry. twoja lilcia tez tak pewnie zrobi więc szykuj już ciuszki 62!
nawet się nie zorientujesz a mała będzie się strić w taki rozmiar. puki co ciesz się że nie musisz dzwigać małego kochanego słodkiego ciężąru:tak: .
 
he, he...cieszę się choć moja Nuna waży jakieś 5kg i i tak mi rece czasem opadają. jak byłam na aerobicu i były ćwiczenia na ręce to ja z kumpelką /ma 7m-cznego dzidka/twardo mogłyśmy wszystko robić. już sobie mięśniaczki wyrabiam...
 
No biceps mamy zazwyczaj maja niezle wyrobiony od noszenia zakupow i swoich pociech.....:laugh2: moje chlopiatko tak ok 68cm te ubranka to co firma ma inne czasem 74cm czasem jeszcze 62... trafic ciezko ostatanio fajny kombinezon kupilam z mexxa super jest leciutki i cieplutki i wlasnie na 68cm a tu kurcze on taki na styk ale sie wkurzylam.... a to moj chopczyk
 
reklama
Fajny juz Lucy :-) pucaty taki...tak jak nasz. Jutro babcia przyjezdza ciekawe czy go pozna, bo juz prawie 2 mies go nie widziala :-)
 
Do góry