reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Dzięki dziewczyny:happy: miło czytać komplementy o swoim dziecku:-)
Kurcze Monika Twoja córeńka będzie kiedyś napewno wyjątkowo piękną kobietą, to widać:tak:
Pajola Twój Kamilek napewno będzie łamał serca kobiet;-)ma taki fajny zawadiacki uśmiech:-)
 
reklama
Nie było mnie tu tylko dwa dni a tu tyle nowych zdjęć maluszków.Wszystkie bobasy są cudne:-)
A to ostanie zdjęcia Mateuszka.
 
Patija Twój Konradek strzela minki jak mój Kamilek :) Nie mogę sie napatrzeć na nasze listopadowe maleństwa. My też wariujemy z aparatem. Napstrykaliśmy już ponad tysiąc i pstrykamy dalej! A zdjęcia wywołyjemy w Rossmanie przez ich stronę internetową. Teraz mają promocję za 60 zdjęć 15 zł.
 
1 zdj- Sarenka tak si enajadła ze brzuszek o mało nie peknie:-)
2 zdj- Łapki w buzi...aj chyba zjem sobie palca...to moja nowa zabawa:tak:
3 zdj- Sara idzie "bum bum"...
 

Załączniki

  • DSCN1604.JPG
    DSCN1604.JPG
    29,8 KB · Wyświetleń: 11
  • DSCN1605.JPG
    DSCN1605.JPG
    26,2 KB · Wyświetleń: 12
  • DSCN1607.JPG
    DSCN1607.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 12
wszystkie bobasy sa takie cudne...a moze urzadzimy wybory miss i mistera wśród naszych pociech???tylko kto by głosował?ja bym chyba nie mogła sie zdecydować na kogo oddać swój głos...:tak:
 
Dziewczyny zdjecia to cos fantastycznego a maluszki zmieniaja sie z kazdym dniem
Meggi Sarenka ma sliczny brzuszek pieknosci..
Patjia Konrad ma iskierki w oczach chyab jak mu robilas fotke to byl ladnie rozbawiny
Beti Mateuszek famtastycznie wyglada w tej bluzie... !!!
A to my z dzis...
1. zlapalam smieszna mine jak sie szykowal do kichania
2.figa z makiem
3. Podobalo mi sie zdjecie Hani ale u nas stopka z a duza
4. i smieszne minki mojego powaznego Chomika:-)
 
reklama
Bozie te nasze bobasi to są najsłodsze na świecie i Konradek i Mateuszek i Sarenka i Hania i Chomiczek i Kamilek i Evunia i Lilcia i Oleńka i Oliwka i Kubuś (zapomniałam o kimś)poprostu BOSKIE!!!nie dość że sie nie moge na moją Paule napatrzeć to i na wasze dzieciaczki!!
 
Do góry