reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

Wrzuce jutro zdjęcie na program graficzny ( bo juz sie powoli kladę ) postaram sie wyostrzyc zdjecie , bo wprawdzie nub jest plaski ale dosyc spory dlatego chce sie upewnic czy to napewno to :tak:
 
reklama
izka01 to jest dziewczynka , mam nadzieje ze sie mylę bo pewnie chcesz synusia , ale wedlug teorii nub wyglada na 100% dziewczynkę .
Kochana butelka szampana dla Ciebie jesli sie nie mylisz, ja chce corcie wlasnie :-) Boje sie mowic na glos przy mezu bo jeszcze pomysli ze nie bede kochac jak bedzie syn ale jak bym mogla sobie wybrac to bym chciala wlasnie siostrzyczke dla corci.
Dzieki wielkie!
 
Kawa powinnaś brać kasę za te diagnozy. Ale fajnie że potrafisz tak rozpoznać płeć.Oczywiście i ja nie mogę być obojętna na Twoje zdolności i też poproszę o zinterpretowanie płci mojego maleństwa.Choć nie wiem czy coś zauważysz bo zdjęcie jest dość niewyraźne.A jeszcze wymiary to CRL 6,20cm 12tc i 4d, BPH 1,95cm 13tc0d.
Dzieciątko.jpg
A że wstawiam maluszka pierwszy raz to chcę Wam przedstawić mojego lokatora.Od początku włazi nam na głowę:-D.
 
andzik1984 na 60% jest to dziewczynka , niestety zdjecie nie jest typowo profilowe i ciezko sie z niego czyta nawet po wyostrzeniu .


Dziewczyny jak sie pomyle to prosze o laskawosc , nie jestem lekarzem tylko samoukiem :) :tak:
 
Kawa marzenie mojego m by się spełniło.Dla mnie to wszystko jedno bo najważniejsze że będzie.Tak długo czekaliśmy.Dziękuje Ci bardzo.Teraz ciekawe co powie gin.Wizyte mam 14 ale nie wiem czy zrobi mi USG.Poczekamy.
 
reklama
Do góry