reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Karen, ja nie chciałam takiego do 36 bo wydaje mi się (wydaje - bo nie wiem jak to ejst ;) ), że dziecko ważące np 11 kg czy 9 tak jak Natalia w tej chwili jest tak inne od dziecka wazącego choćby 30 kg że nie ma siły, żeby jeden fotelik rówbnie dobrze zabezpieczył i jedno i drugie. Trochę jak z pieluszkami - nigdy nie zdarzyło mi się dojśc do granicznej wagi na pieluszkach, zawsze przechodze szybciej na następne bo pieluszki przestają dobrze spełniać swoją funkcję :) Ja dlatego wybrałam taki 9-18. A zmieniłam zanim Natalia ważyła 9 kg, bo z poprzedniego wyrosła.
 
reklama
no tak ja cały czas czytam takie opinie ale piszą je tylko rodzice którzy kupili fotelik 9- 18kg wolałabym żeby to samo powiedziła osoba która ma fotelik 9- 36kg. Zaciągnę języka na innych forach i dam wam znać
 
magdusiek ja mam właśnie obawy w drugą stronę czy to nie jest tak jak np z butelkami, po co kupować dla noworodka takie 125ml, skoro wiadomo że za 3 miesiące będzie ona już mała i będzie trzeba kupić 260ml, czy to nie naciąganie żebyśmy dwa razy wydawali kasę?
 
Może i tak :)
Jak gdzieś znajdziesz info o tych fotelikach to daj znać :) NAs pewnie i tak niedługo czeka zakup drugiego fotelika.
 
hmmm... no wiesz Karen... ja mam od urodzenia butelki 150 ml i dopiero niedawno zmienilam na wieksze... ale tylko dlatego, ze akurat takie mialam kupione, bo Krystian nadal jada po 150... ;)

ale tak powaznie - to nie jest wydatek na kilka miesiecy, tylko lat... bo 18 kilo to wazy srednio dziecko 4-5 letnie... to tego czasu fotelik juz moze sie zuzyc (szczegolnie taki z tanszych), przede wszystkim tapicerki nie sa wieczne...
 
Magdusiek już myślicie o 2?? O rany a ja dopiero myślę nad tym 9-18 ::)

Karen no właśnie chciałam napisać to co Teddy... jeżeli Ty myślisz dopiero o zmianie fotelika 0-12 na większy, to chyba nie ma sensu brać od razu tego 9-36. Bo ja to nie wiem nawet kiedy Kama dobije do tych 18kg a co dopiero do powiedzmy 25kg. Natomiast jeśli ktoś ma większe dziecko, które szybko rośnie to ja polecałabym na pewno ten 9-36 - przecież niektóre dzieciaczki już ważą ok 11kg, więc jeszcze pare kg a przeciądą się na większe foteliki niż 9-18. No ale to moje zdanie.
 
Jarrela, jak znam Kamila to nie będzie mu się chciało przepinac fotelika miedzy samochodami, moze nie tyle przepinac ile przenosic i pewnie bedziemy mieli dwa dla tej samej wagi ;) Dlatego ja traktuje temat fotelika jako otwarty :) Ale uzywamy 9-18.
 
No właśnie aż się zdziwiłam ... dopiero kupilście 9-18 a tu już zmiana ::) Bo oczywiście o tym, że drugi też ma być 9-18 nie pomyślałam ;D;D
 
jarrelka... juz potem dzieciaczki az tak szybko nie rosna... 2-3 kilogramy rocznie... :)
 
reklama
Teddy ja wiem... dlatego uważam, że nie ma sensu kupować tego 9-36.
No ale są różne dzieci, córeczka znajomych miała 10msc ważyła ponad 10kg, teraz ma rok i 2 msc i waży 14kg... no to ona zaraz za 2-3msc te 18 osiągnie - a przecież zmienia się czasem ten 1-2kg przed wagą graniczną.
 
Do góry