reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
A mi coś świta że Luszka rozmawiała w świecie dziecka chyba o foteliku Tobi i tam jej odradzno jego kupno. Podobno mocuje się go do samego fotela pasami i przy zmianie nachylenia dziecka już pasy nie trzymają tak mocno jak powinny (w Priori jest to lepiej ponoć rozwiązane bo pasy samochodowe przechodzą przez ten "stelarz").
Zresztą zajrzy Luszka to sama Wam dokładnie opisze bo ja czuję że zamotałam ;D
 
dziewczyny a czy którać ma (lub zna) opinię na temat fotelika DELTIM "mały pozdóżnik"??
 
mała26 niestety nie wiem nic na temat tego fotelika - a jak wypada w testach ? ale to chyba znana firma, więc pewnie jest ok

przy okazji zakupu wózka, kupiliśmy też fotelik - jednak Priori XP - pani odradziła nam Tobiego, między innymi ze względów tych o których pisze Patka ...fotelik odbieram za kilka dni, teraz muszę podjąć decyzję który kolor i tu oczywiście mam problem....
 
podobno w 2004r. zajmował III miejsce. ale kto tam to sprawdzi.
To jest fotelik tak już do końca, tzn później ściąga się stelarz i jest fotelik do 25kg, a później ściąga się oparcie i zostaje samo siedzisko. Sprawdziliśmy w ten weekend no i Zuźka spała całą drogę. :) Mam andzieje że bedzie ok, chcieliśmy szybklo kupić żeby się nie męczyła w kołysce jak będziemy na wczasy jechać. A w tym jest zadowolona bo raz że przodem jedzie, dw jest wyżej a trzy SIEDZI a nie leży. :)
 
reklama
Do góry