reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Mnie się podoba taki w kwiatki, ale mam przeczucie, że kupimy jeszcze jeden, jak zlikwidujemy mały i nikomu się nie będzie chciało przepinać. Wtedy zaszaleję!
 
Może nie będzie ;) Ale wiesz, może sobie nowy wózek kupię jak tak dłużej popiszecie, jakas nowość mile widziana :laugh:
 
Nie, jakbym zaczęła negocjowac to nici by były, ja kiedys zaszaleję, kupię i coś wymyślę, że się powstrzymać nie mogłam albo coś tam. Jakoś to będzie ;)
 
reklama
Teraz i ja stoję przed trudnym wyborem fotelika tyle że ja chcę taki 9- 36 kg i obowiązkowo z regulowanym oparciem, dużo jeździmy i chcę zeby było wygodnie Misiowi, patrzyłam na allegro i znalazłam dosyć sporo w przedziale cenowym 100- 400zł co sądzicie o takich tanich fotelikach czy jest coś do polecenia i czy któraś z Was ma może taki? A tak poza nawiasem cenowym które marki polecacie??Które byście odradziły?
 
Do góry