reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

ten fotelik DELTIM odchyla się, tak ze dziecko spokojnie moze w nim spać i oparcie też się reguluje. A cena też przystępna 370zł.
 
reklama
Jazz - oba fajne, nie jestem pewna, alee ten pierwszy ma chyba Anulka Orzeszka, pisałA o jakims wzorku, ktorego nie bylo widac na zdjeciu. Ale obydwa ładne! Wiec chyba nie pomogłam ;)
 
kochana my go kupilismy. No właśnie w tym sęk. Że już go kupiliśmy a teraz pytam o opinie. hi hi Mój "ślubny" tak się pieklił, zeby kupić już fotelik! ::)
 
no to jak juz masz to nie pytaj o opinie, bo jeszcze trafisz na kiepska i sie zalamiesz... ;)
 
jazz, animali jest swietny!

mala, lepiej nie pytaj... i lepiej nie czytaj co jest na tych paru stronach wstecz ;)
 
Patka nic nie zamotałaś dokładnie tak jak piszesz mówili mi o Tobi :)

Jazz animali mi się bardzo podoba, fajny jest :)
 
Szybciej niż się spodziewałam - nadszedł dzień,w którym usłyszałam "kupmy drugi fotelik, bo ja nie będę przepinał" - nadmienię, że nie przepinaliśmy ani razu ;) Przyjmuję zakłądy - na jakim kolorze się skończy ;D
 
reklama
Do góry