reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fochy, dąsy, nerwy

kochana teraz póki jesteśmy zaq granicą to tak mój mąż nie siedz pre telewizorem ale jak tylko jesteśmy w Polsce, to Discarery nabieżąco, TVN Turbo i te jego Uwaga pirat, koledzy, Mówi ze idzie na 2 godziny a wraca po 6
 
reklama
Mam nerwa na mojego, bo:
- po pracy, którą uważa za jedyny swój obowiązek, zasiada na tron przed komputerem i siedzi,siedzi,. siedzi aż się znudzi, idzie się myć i idzie spać jak stary pryk a młody jurny ogier powinien być w wieku 21 lat :-D
- na biurku CODZIENNIE zostawia talerze, kubki, pieprz z zupy, kartony po mleku... ogólnie wszystkie opakowania po swoim obżarstwie. Oczywiście JA to sprzątam, bo dla niego ten syf nie jest widoczny!
- Po pracy zrzuca ubranie robocze na sam środek pokoju, a kiedy się o nie potyka kopie je w kąt, oczywiście nie myśli nawet o tym, by je położyć w normalne miejsce.
- na niedzielny spacer trzeba go wyciągać wołami! Jest leniwy!
- spi w takiej pozycji, gdzie mi pozostaje skrawek łóżka i chrapie.
- nie rozumie, że kiedy ja płaczę, on mógłby podejśc i mnie pocieszyć, dla niego mój płacz to oznaka PMS :wściekła/y:
- jak jemu się chce sezu, to oczywiście czeka na mój ruch, tymczasem ja po całym dniu przy garach i dzieciach w ogóle nie myślę o czymś takim jak intymne igraszki, ale kiedy ja mam ochotę, to on oczywiście śpi jak zabity i jak już pisałam rozwalony królewicz na cąłym łóżku a ja zwinięta w kłębek, na dodatek z chęcią. Porażka

Co do Discovery to mój wieczorami ogląda brainiac, jak to jest zrobione, tych idiotów co robią różne eksperymenty na własnych ciałach i tak w kółko, kiedy ja mam w końcu czas na tv to oczywiście co muszę oglądać? Jak zrobiono podpaskę :wściekła/y: albo jakąś część w aucie, porażka na całej linii, tak samo jak z wojennymi filmami/kryminałami/dokumentami boszzzz
 
Ostatnia edycja:
Mam nerwa na mojego, bo:
- po pracy, którą uważa za jedyny swój obowiązek, zasiada na tron przed komputerem i siedzi,siedzi,. siedzi aż się znudzi, idzie się myć i idzie spać jak stary pryk a młody jurny ogier powinien być w wieku 21 lat :-D
- na biurku CODZIENNIE zostawia talerze, kubki, pieprz z zupy, kartony po mleku... ogólnie wszystkie opakowania po swoim obżarstwie. Oczywiście JA to sprzątam, bo dla niego ten syf nie jest widoczny!
- Po pracy zrzuca ubranie robocze na sam środek pokoju, a kiedy się o nie potyka kopie je w kąt, oczywiście nie myśli nawet o tym, by je położyć w normalne miejsce.
- na niedzielny spacer trzeba go wyciągać wołami! Jest leniwy!
- spi w takiej pozycji, gdzie mi pozostaje skrawek łóżka i chrapie.
- nie rozumie, że kiedy ja płaczę, on mógłby podejśc i mnie pocieszyć, dla niego mój płacz to oznaka PMS :wściekła/y:
- jak jemu się chce sezu, to oczywiście czeka na mój ruch, tymczasem ja po całym dniu przy garach i dzieciach w ogóle nie myślę o czymś takim jak intymne igraszki, ale kiedy ja mam ochotę, to on oczywiście śpi jak zabity i jak już pisałam rozwalony królewicz na cąłym łóżku a ja zwinięta w kłębek, na dodatek z chęcią. Porażka

Co do Discovery to mój wieczorami ogląda brainiac, jak to jest zrobione, tych idiotów co robią różne eksperymenty na własnych ciałach i tak w kółko, kiedy ja mam w końcu czas na tv to oczywiście co muszę oglądać? Jak zrobiono podpaskę :wściekła/y: albo jakąś część w aucie, porażka na całej linii, tak samo jak z wojennymi filmami/kryminałami/dokumentami boszzzz
Sasanka uśmiałam się, normalnie dużo mammy wspólnego
 
Między mną a moim nie było sexu 5 tyg!
Do wczoraj!
Jak mnie dorwał to narobił mi tylko na tyłku siniaków aż mi popękały naczynka :zawstydzona/y:bo on lubi klepnąć sobie kobietę w pupe:wściekła/y:... I jak ja mam mu wytłumaczyć że tak sie nie robi ??
 
Mam nerwa na mojego, bo:
- po pracy, którą uważa za jedyny swój obowiązek, zasiada na tron przed komputerem i siedzi,siedzi,. siedzi aż się znudzi, idzie się myć i idzie spać jak stary pryk a młody jurny ogier powinien być w wieku 21 lat :-D
- na biurku CODZIENNIE zostawia talerze, kubki, pieprz z zupy, kartony po mleku... ogólnie wszystkie opakowania po swoim obżarstwie. Oczywiście JA to sprzątam, bo dla niego ten syf nie jest widoczny!
- Po pracy zrzuca ubranie robocze na sam środek pokoju, a kiedy się o nie potyka kopie je w kąt, oczywiście nie myśli nawet o tym, by je położyć w normalne miejsce.
- na niedzielny spacer trzeba go wyciągać wołami! Jest leniwy!
- spi w takiej pozycji, gdzie mi pozostaje skrawek łóżka i chrapie.
- nie rozumie, że kiedy ja płaczę, on mógłby podejśc i mnie pocieszyć, dla niego mój płacz to oznaka PMS :wściekła/y:
- jak jemu się chce sezu, to oczywiście czeka na mój ruch, tymczasem ja po całym dniu przy garach i dzieciach w ogóle nie myślę o czymś takim jak intymne igraszki, ale kiedy ja mam ochotę, to on oczywiście śpi jak zabity i jak już pisałam rozwalony królewicz na cąłym łóżku a ja zwinięta w kłębek, na dodatek z chęcią. Porażka

Co do Discovery to mój wieczorami ogląda brainiac, jak to jest zrobione, tych idiotów co robią różne eksperymenty na własnych ciałach i tak w kółko, kiedy ja mam w końcu czas na tv to oczywiście co muszę oglądać? Jak zrobiono podpaskę :wściekła/y: albo jakąś część w aucie, porażka na całej linii, tak samo jak z wojennymi filmami/kryminałami/dokumentami boszzzz



u mnie jest podobnie:)
 
Ostatnia edycja:
karolinad2 podziwiam Was że tak długo wytrzymaliście bez seksu :), ale faktycznie Twój mąż powinien pomyśleć również o Tobie z tym klepaniem po pupie, bo to Ty później chodzisz z siniakami a nie on.

Oj widzę kochane że wiele nasi małżonkowie mają wspólnego ze sobą. Mój to ostatnio mi nie wkurzał, choć raz miałam go ochotę opieprzyć za kolegów, dzień w dzień ktoś przychodził albo on wychodził. Jak go prosiłam zabierz mnie do baru na piwo, to mu się nie chciało, to ja musiałam za kierowce robić, ale dla kolegów miał czas. Tylko co z tego jak ja zła na niego jestem a on się uśmiechnie powie " robaczku, kochaneczko moja zła jesteś ?" i już mi przechodzi .
 
Między mną a moim nie było sexu 5 tyg!
Do wczoraj!
Jak mnie dorwał to narobił mi tylko na tyłku siniaków aż mi popękały naczynka :zawstydzona/y:bo on lubi klepnąć sobie kobietę w pupe:wściekła/y:... I jak ja mam mu wytłumaczyć że tak sie nie robi ??
Mój też tak próbował kiedyś. Jak mnie klepie delikatnie to to jest nawet przyjemne, ale jak przyłożył mocniej (w trakcie) to powiedziałam nie rób tak bo boli i przestał - do następnego razu:sorry: Wtedy w trakcie "gry wstępnej" mnie piznął, jak mu oddałam to aż zahuczało!! I z wrzaskiem na niego " Mówiłam że masz tak nie robić!!" i po seksie było. Więcej tak nie zrobił, już z 3 lata minęło, haha:-):-):-)

Teraz mnie denerwuje tym że po przemeblowaniu i przestawieniu łóżka chce spać z głową w strone okna i skazuje mnie tym na spanie na prawym boku:sorry: Nie daje sobie przetłumaczyć że ja chce na lewym spać i od sciany (od brzegu mnie zrzuca), bo go rano "słońce budzi". Ale kupmy roletę, to nieeee, nie chce mu się jeździć i szukać:wściekła/y::eek:
 
Witam.

To już teraz wiem skąd u nas tyle konfliktów, złości, nerwów.

Ja z takimi zachowaniami walczę!
Nie będę oglądała tego co "ON" chce, a z jakiej paki??

Niestety mój mąż zachowuje się dokładnie jak przeciętny samiec:
- nie odnosi talerzy, kubków
- chce oglądać tylko jego programy
- nie chce pożyczać samochodu, a jak już to zrobi to słyszę tylko wymówki
 
reklama
a mój mnie drażni godzinnym siedzeniem przed komputerem,ogladania tylko jego programow, i dlugiego spania i marudzenia jak to mu się nie chce wstawać :sorry:
poza tym reszta wad dopuszczalna.
 
Do góry