reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Egzotyczne wakacje

reklama
Trochę odświeżę wątek. Po poście annaoj zaczęłam się za eurocampem rozglądać. Nęci mnie maj we Włoszech, ale jak to wygląda w praktyce. Cenę zakwaterowania mogę sobie policzyć, ale ile liczyć na paliwo w dwie strony, ile na wyżywienie? Podpowiedzcie bywalczynie :-)
 
U nas wyszło za paliwo , winiety , autostrady ok 1100 zł w obie strony , auto pali ok 8 listrów .
Co do żarcia ja mam rzeczy które lubię we włoszech , a są takie których nie trawię .
Także ja wożę mięcho , troszkę rzeczy na kanapki , pieczywo :-D:-D
Tam są wielkie lodówki , ładujesz swoje dobra w zamrażalnik i jest cacy .
Oczywiście są i tacy co wszystko tam kupują , ale to kwestia co kto lubi i ile chce wydać .
żarcie jest droższe nić u nas , ale można przeżyć . :tak:
Ogólnie ja kampy polecam , dla dzieci uważam że jest to większa frajda niż hotel :tak:
Do włoch droga jest dobra , jest w miarę blisko także polecam :tak:
A kampy są naprawdę super urządzone i jest na nich wszystko co potrzeba .
Jak coś to pytaj , bo ja we włoszech byłam na trzech Annaoj też na kilku to coś zawsze podpowiemy .
 
Od wczoraj siedzę, czytam i myślę. Wstępnie obstawiam Gardę i Bella Italia. Dużo dobrego o tym kampingu piszą. Nawet termin jest w drugiej połowie maja, bo początek maja wydaje mi się mniej pewny z pogodą. Najgorzej boję się drogi. My mało mobilni, najdalej w góry jeździliśmy bez dzieci jeszcze. Plus taki że od nas to 99% autostrada do Werony.
A jakie kampingi wy polecacie?
 
Bella italia ma dla mnie jeden minus dla mnie ogromny - nie podgrzewane baseny :no:
Zimna woda jest straszliwie , moje dzieciaki nie chciały włazić . Dwa domki sa tak postawione że ludzie sobie w okna zaglądają . W marinie gdzie byłam w tym roku , one stoją jakoś na skos i przez okno , to co najwyżej auto sąsiada widziałam . Dla mnie kemping średni .
Z zalet blisko autostrady , w pieknym miasteczku .
Dużo atrakcji jeśli ktoś lubi w pobliżu - gardaland , aqua park , zoo itp , park linowy itp .
No i garda jest przecudna- plaża kamienista .
Plac zabaw też dość marny .
 
Polecam
Marina di venezia .
Pra del tori , bo znam dużo osób które były .
Te co Annaoj byłam w tamtym roku też fajny - bo ogladałam :-D
To było Garden paradiso .

Byłam jeszcze w san francesco , ale to było 9 lat temu . Mieszkałam w ich domku murowanym na resztę średnio zwróciłam uwagę - place zabaw itp , bo nie miałam dzieci
 
A co jeszcze , w marinie mimo 3 tyś domków i miejsc na namioty była cisza :tak: w bella italia wszyscy mieli wszystko w dupie , jeżdżą autami jak tylko się ludziom chce - w czasie sjesty też :no: Po drodze na basen nie ma chodnika , tylko lezie się po ulicy między autami . :no:
Co w Marinie jest nie do pomyślenia . Wszędzie są chodniczki , a w czasie sjesty nie ma prawa żadne auto przez kemping przejechać - poza meleksami obsługi . kemping jest w przepięknym lesie piniowym . :tak:
W Bella italia człeowiek jak na patelni , przynajmniej w strefie euro camp .
Kolejka jak przyjechaliśmy :no: na domek czekaliśmy z godzinę ( ponoć tak jest zawsze ) w marinie to trwało może 15 min . takie pierdoły które mnie wnerwiły , a byłam tam całe 3 dni .
 
A wszyscy ta belle italia zachwalają. Kurcze, napaliłam się na Gardę. Pani z eurocampu jeszcze mi w tym terminie San Vito i Del Garda znalazła. Wiesz może coś na ich temat?
 
Onka nie wiem bo nie byłam
MOże ludzie nie byli w innych nie wiem . Albo mnie tak ta marina rozpuściła.
Bo z tego co mi powiedzieli w euro campie , to jeden z ich najlepszych kampów, a w tej okolicy ponoć najlepszy .
Ale poznałam osoby co kilka razy już były w bella , bo lokalizacja rzeczywiście jest rewelacyjna .
Na ile chciecie jechać ? Bo jak na dłużej to fajnie zaliczyć dwa .
Ja sobie w tym roku bardzo chwaliłam , bo z mariny promem do wenecji jest 25 min i można zwiedzić , a potem właśnie ta garda . Z jednego na drugi jest 2h jazdy .
A no i za co jeszcze lubię euro camp ? W innych często trzeba wysprzątać cały domek na błysk . Tutaj tylko kuchnię , wiadomo nikt syfu nie zostawia , ale nie ma dużo do zrobienia .
Mój mąż ma dokładnie tą samą opinię jak ja .
Na bank na cały urlop bym tam nie pojechała .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Onka nie wiem gdzie czytałaś opinie ?
Ale przed momentem doczytałam jeszcze o problemach z leżakami , bo nad jeziorem to nie bardzo jest się tam jak kąpać i w sumie prawda .
 
Do góry