reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziwne zachcianki

Oj, to przykro mi... Też nie lubię jak mi Małż w pracy przesiaduje :no: Zwłaszcza jeśli do tego jeszcze w nienajlepszej kondycji...
 
reklama
No to Dzagud zakładaj, ja pewnie więcej skorzystam niż wniosę :) chociaż gotowac lubie to raczej ze mnie eksperymentator i nigdy 2x tego samego nie ugotuje bo nie umiem :szok::zawstydzona/y:
 
To prawie tak jak ja:-) Lubię gotować, często szperam po knigach i internecie w poszukiwaniu czegoś fajnego. A najbardziej mnie wkurza jak mam coś wymyśleć - pytam Męża co by zjadł a on na to "nie wiem, wymyśl coś":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A ja lubię gotować najbardziej jak ktoś mi powie co mam ugotować. I najbardziej lubię różne wynalazki - schabowe, mielone i zupy gotuje moja Teściowa, bo robi najlepsze - ja nie umiem.:zawstydzona/y:
 
Dzagud świetny pomysł na wątek! Jestem za - na pewno skorzystam (byle by proste było - żadnych "szczypt", "do smaku" ani "kieszonek u kurczaka" :-D)
 
A ja musze pochwalic męża bo robi wspaniałe omlety Keiserschmarren tylko ze zmienionymi składnikami. Według przepisu powinny byc na słodko a mąż robi z pieczarkami i szynką, są one bardzo puszyste, mi niestety takie nie wychodzą. I to właściwie jedyne co lubi robić oprócz grillowania bo to też jego specjalność. Za to teraz sam sobie gotuje bo jest do tego zmuszony i chyba całkiem dobrze mu idzie, bo jezcze nie zauważyłam żeby schudł :-D.
Dzagud wątek kulinarny mile widziany :-).
 
Ja wczoraj pojadłam truskawek,znalazłam na targu u chłopa po 4 zł za pół kilo czyli już chyba jakaś wcześniejsza odmiana,bo tak tanio?Rozgniotłam je widelcem w kubeczku z cukrem oj tak tego mi się chciało pycha!!!!!
A i oczywiście arbuzem też nie pogardziłam :-).
 
a ja skończyłam wczorajszy dzień i zaczęłam dzisiejszy pyszną babeczką, mnnniami. Już się kończyła bo nie była zbyt duża:-p ale pyszka było :laugh2:
 
reklama
Do góry