reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

reklama
Dzieci na prawdę mają niezłą pamięć:tak: Jak noszę moją córcię po mieszkaniu i pokazuje jej różne rzeczy np. wyłanczamy razem światełko to następnym razem jak się zbliżam do wyłącznika to z daleka wyciąga rączkę i sama naciska:-)
 
Dzieci na prawdę mają niezłą pamięć:tak: Jak noszę moją córcię po mieszkaniu i pokazuje jej różne rzeczy np. wyłanczamy razem światełko to następnym razem jak się zbliżam do wyłącznika to z daleka wyciąga rączkę i sama naciska:-)
Mój synuś wyciąga rączki do wszystkiego. Najbardziej do kotów :-D.
 
Mój mały aż się trzęsie, jak zobaczy pilota do TV, a że zepsuł się taki uniwersalny więc używam zamiast jednego kilku, do TV, wieży, DVD, Video.
Nie wiem co dzieci widzą w pilocie, ale słyszałam od innych mam, że ich dzieci też tak mają.
 
:-) I telefon i pilot są super dla dzieciaczków:tak: Wszystko co się wciska, nawet na klawiaturze przy komputerze można poćwiczyć. Właśnie piszemy z Madziulką ...:-)
 
reklama
a moja Sarcia wczoraj nauczyla sie "pluć"- nie wiem jak to nazwac chyba swedza ja zabki i tak smiesznie robi jezorkiem i ustkami (jakby sie ze wszystkich nasmiewala)
a kiedy widzi butelke ze smoczkiem to robi jak malpka ktora nie moze sie juz doczekac,wydaje smieszne dzwieki
i oczywiscie komorka -jak tylko ja zobaczy w swoim zasiegu nie moze sie oprzec zeby ja otwierac,zamykac i oczywiscie brac do buzi,,
 
Do góry