reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

reklama
Ja dla przyzwyczajenia sadzam ja zawsze wieczorem przed kapiela, ale dla niej to zadna atrakcja, chwile posiedzi i za chwile sobie wstaje :-D
A dziaselka "myje" na razie sobie sama - dostaje szczoteczke w wannie i sobie tam szura w tej buzi :-D
 
Osiągnięcia mojej kruszynki :-)

* Siedzi bez podparcia;
* raczkuje;
* wstaje przy łózku i stoi dośc długo;
* mówi już "mama" oraz "tata"
* mówi "daj"
* mówi "tak"
* dużo pojmuje;
* śpiewa;
* wkłada i wykłada zabawki i klocki z pojemnika

oraz najnowsze osiągniecie...od dziś szczypie :szok: szok ze az tak boli.
 
a ja kupiłam 3 dni temu nocnik oczywiście z melodyjka i słuchajcie Wika zrobiła juz 5 razy siku i raz kupe i jest taka dumna jak zaczyna grać że w ogóle nie chce z niego schodzić, szok.....
 
u nas dzisiaj pierwsza kupa poszla na nocnik :-)
nawet nie zdazylam poprosic babci o to by probowala mala wysadzic - sama z siebie ja posadzila i Gwiazdelka zrobila kupke :tak:
 
reklama
u nas dzisiaj pierwsza kupa poszla na nocnik :-)
nawet nie zdazylam poprosic babci o to by probowala mala wysadzic - sama z siebie ja posadzila i Gwiazdelka zrobila kupke :tak:

pięknie!

gratulacje dla dziewczyn!

a u nas taki postęp...że wcześniej nie dała się posadzić a teraz parę sekund wytrzyma to wszystko. Muszę przyznać, że mi się też nie chce za często wysadzać:zawstydzona/y:wiem, że np. po drzemce robi kupę ale jej nie wysadzam bo ona się bawi w łóżeczku jeszcze pół godziny po spaniu, jak jej przerwę to zegnaj spokoju:sorry2:
 
Do góry