reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczyny czy Wasze maleństwa już się odwróciły??

reklama
dzis po wizycie moje przeczucie sie potwierdzilo i dzidzia juz glowa w dol obecnie 35 tydz., 2 tyg. temu lezal jeszcze u gory.
 
Ja też miałam obawy w jakiej pozycji jest nasza Pola, zwłaszcza że jak kopie to z każdej strony - z prawej, z lewej, pod piersiami i w dole brzucha, więc ciężko było stwierdzić gdzie nogi ma, a gdzie ręce :) Ale w poniedziałek pani doktor jednoznacznie stwierdziła, że główka jest na dole :)
 
W zeszłym tygodniu miałam wizytę i w końcu się dowiedziałam, że mój synuś leży główką w dół.
Wcześniej ( dosłownie nawet pare dni przed wizytą ) miałam wrażenie, że leży w poprzek:eek:.
Jednak jego czkawka pomagała mi się domyśleć, że ma główkę w dole. Czułam jego czkanie w dolnej części brzucha. Moje przeczucia okazały się prawdą, pomimo tego, że synek zwodził mnie kopiąc raz z jednej raz z drugiej strony brzucha. Sama nie wiedziałam, co właściwie czuję.
Dziś jest ułożony jak trzeba i oby tak zostało już do końca. :tak:
 
My bylismy na USG w zeszły poniedziałek i synuś jest ułożony główką w dół.

U nas też zaczęła się czkawka. Miał tez ją mój starszak. Szczerze powiedziawszy, to trochę mnie denerwuje, jak mały dostaje ją.
 
A moja Hania nadal pupką w dół... Ktoś jeszcze tak ma?
Ja!!Ja!! U mnie cały czas było położenie główkowe, a na wczorajszym usg okazało się że mała się odwróciła i jest główką do góry, położenie podłużne miednicowe. Kasiulka będziesz miała z tego powodu cc??Bo to podobno wskazanie właśnie do cc.
 
Ja!!Ja!! U mnie cały czas było położenie główkowe, a na wczorajszym usg okazało się że mała się odwróciła i jest główką do góry, położenie podłużne miednicowe. Kasiulka będziesz miała z tego powodu cc??Bo to podobno wskazanie właśnie do cc.

Tak, będę miała CC, jak do 1 czerwca poród sam się nie zacznie to dostanę skierowanie do szpitala...
 
Tak, będę miała CC, jak do 1 czerwca poród sam się nie zacznie to dostanę skierowanie do szpitala...
Ja czekam do poniedziałku do wizyty u mojej lekarki. Wczoraj lekarz który mi robił usg mówił że bezwzględnie cesarka bo przy pierwszej ciąży poród sn byłby zbyt niebezpieczny a i tak pewnie skończyło by się na cc. Tyle że on nie ma dyżurów w szpitalu w którym będę rodzić i mówił że nie wie jak to jest w tym moim. Mam nadzieję że w tym moim podejście mają takie samo, a jak nie to zmienię szpital, bo szczerze to bałabym się o maluszka przy takim ułożeniu. W poniedziałek wszystko się wyjaśni. Ale miałam wczoraj niespodziankę.
 
Ja czekam do poniedziałku do wizyty u mojej lekarki. Wczoraj lekarz który mi robił usg mówił że bezwzględnie cesarka bo przy pierwszej ciąży poród sn byłby zbyt niebezpieczny a i tak pewnie skończyło by się na cc. Tyle że on nie ma dyżurów w szpitalu w którym będę rodzić i mówił że nie wie jak to jest w tym moim. Mam nadzieję że w tym moim podejście mają takie samo, a jak nie to zmienię szpital, bo szczerze to bałabym się o maluszka przy takim ułożeniu. W poniedziałek wszystko się wyjaśni. Ale miałam wczoraj niespodziankę.

Lekarz ma rację, będziesz miała CC

Poród naturalny przy takim ułożeniu jest zbyt niebezpieczny
 
reklama
Patrzcie jakie to dziwne,ze dzieciaczki tak leza głowka w dół i jest im dobrze. Wyobraxcie sobie jakbysmy my miały tak cały czas do góry nogami leżec hihi :szok:
 
Do góry