reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dziewczyny czy Wasze maleństwa już się odwróciły??

reklama
nasza mala tez od 22 tyg nurkuje glowka w dol :-) Na kazdej wizycie polozna sprawdza polozenie, dzisiaj rowniez, lezy uparcie w tej samej pozycji plecki po prawej, nogi wbite w zebra :tak:
Dobrze jest stawac na czworakach w tej pozycji brzuch luzno zwisa i maluch ma szanse sie samodzielnie obrocic: rada ze szkoly rodzenia
 
mój mały przynajmiej od 24 tyg jest ułożony główką w dół ale gin dzisiaj mówił ze dzidzia czasami potrafi zrobić psikus i przed samym porodem zmieni położenie
 
Moja Maja tez już jest przewrócona główka w dól, przewróciła się jakoś po 20 tyg, w 30 tyg dalej była przewrócona i ostatnio na wizycie w 34 tyg również:-D, mam nadzieję, że już tak pozostanie:tak:
 
ufff :-) moja corcia sie odwrocila... bylam na usg - wszystko prawidlowo.
Juz jestem spokojniejsza bo wczoraj zaczelam lapac paranoje ze sie nie odwroci i bedzie cc..
 
Wszystko się jeszcze może zmienić ;)
Moja koleżanka miała mieć cc bo syn był ułożony pośladkowo ale 2 tygodnie przed porodem okazało się że odwrócił się główką w dół :)
 
ale wam zazdroszczę że wasze maluch sie juz poodwracały, jak ja bym chciała żeby i mój juniorek się juz odwrócił, nie musiałabym sie tak zamartwiać:-(
 
reklama
moja córcia też już ma główkę w dół, ciekawe że tym naszym maluchom nie robi się niedobrze od 'wiszenia' cały dzień główką w dół hahaha
 
Do góry