reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dziewczyny czy Wasze maleństwa już się odwróciły??

ja sie upewnie jutro bo mam usg, ale wydaje mi sie ze moja corcia jeszcze ciagle sie przekreca w ta i zpowrotem :) . Fakt ze bola mnie zebra ale kopniaki czuje raczej w dole brzucha. Czasami mam dni ze czuje jakby byla wlasnie odwrocona bo wtedy czesciej biegam do lazienki - praktycznie co 5 min i mam wtedy bardzo twardy brzuch na dole - wlasnie tak jakby tam byla glowka. Mam nadzieje ze sie odwroci bo wole naturalny porod... jakos cesarka mnie przeraza, ale to chyba przez to ze boje sie takich zabiegow i operacji.
 
reklama
zastanawiałam się czy mamusia moze rozpoznac ze jej dzidzi juz sie obrocila glowka w dol. Czy macie jaks wiedze na ten temat? Czy mozna to jakos samemu rozpoznac czy tez jedyna mozliwoscia jest usg??

Można rozpoznać, u mnie była przed chwilą położna i jak mnie pomacała to powiedziała gdzie co jest.

Moja mała nadal leży głową do góry i nic nie zapowiada się, żeby miała ochotę się obrócić... ;-)
 
Moja Księżniczka już jest ułożona głową w dół, choć może się jeszcze obrócić... :-)
Ona jest gotowa do wyjścia a ja jeszcze nie jestem gotowa na jej przyjęcie ;-) Niech siedzi tam jak najdłużej ;-)
 
mój juniorek póki co także nie jest odwrócony główką w dół, leży sobie grzecznie w poprzek, mam nadzieje że jednak zmieni zdanie i grzecznie sie przekręci, w pierwszej ciąży dokładnie czułam kiedy i jak się odwraca moja córcia, położenie do porodu też doskonale wyczułam
 
A ja już sama nie wiem co ona mi tam w brzuszku wyrabia:)
Dzisiaj to ma apogeum:p Dlatego się nie martwię, bo jeszcze pewnie z 10 razy się zdąży przewrócić:p
Zobaczymy na USG, na które idę już w czwartek:)
 
mi kolezanka powiedziala ze jak na gorze brzucha polozy sie dlon i jest zaglebienie to znaczy ze sie dziecko odwrocilo. U mnie to zaglebienie jest caly czas a kopniaki na ogol na dole.

Lasposa ja tez nie jestem przygotowana... wszytsko w lesie :zawstydzona/y: musze sie w koncu wybrac na zakupy :-)
 
Mój mały chyba się odwrócił głóką w dół, ale wczoraj wydawało mi się że pchał łepetynkę w prawym oku, sama już nie wiem. Usg mam dopiero 6.05 , to się okaże:)
 
reklama
a ja po dzisiejszym USG wiem,ze malutka się ułożyła główką w dół i zrobiła to w ciągu nie całych dwóch tygodni, bo jak byłam 11.04 na USG w szpitalu to była jeszcze w poprzek.
 
Do góry