reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Hej Aniu pozdrow Wikusie i ja ucaluj.Nasz babelek uwaga wazy 4620 przez dwa tygodnie przybral ponad kilogram ale spac to mi nie daje przez te kolki
 
reklama
Dziekuje bardzo TERESIATKO:tak:
Teraz jest juz o tyle lepiej ze nie ma goraczki:tak::tak:Ale nadal bardzo marudzi:no:
Kochana to mały bardzo ladnie przybral:tak::tak::tak:A moze bruszek Go boli bo za duzo je:eek:
Buziaki i pozdrawiam cała rodzinke
 
KANIU
Super wiadomosci:tak::tak::tak:Teraz to juz mały wyjdzie do domku szybciej niz Ci sie wydaje:tak::tak::tak:
Mi mowili ze mnie z dziewczynkami wypuszcza jak małe przekrocza 2,5kg ,pozniej ze jak przekrocza 2 kg a tak naprawde to szłysmy do domku jak wazyły po 1800:-)
 
Dzieki dowikla mam nadzieje że szybko wyjdzie, A mamita gdzie ty mieszkasz ze cieplutko dzisiaj miałas może z Jaskiem sie przepowadzimy:-)
 
Hej Aniu pozdrow Wikusie i ja ucaluj.Nasz babelek uwaga wazy 4620 przez dwa tygodnie przybral ponad kilogram ale spac to mi nie daje przez te kolki
Może spróbuj debridat kupić ale to jest na receptę. Zuzia po urodzeniu leżała 2 m-ce w szpitalu i karmili ja moim mlekiem potem stwierdzili że ma kolki i dawali nan. Ale nie chciała go pić. Oj, Miałam wtedy dietę:no: Cały czas dostawała debridat po każdym posiłku i niby było lepiej. Jak wróciła do domu to dostawała tylko pierś i żadnych kolek nie było.

kania25 mieszkam na Kujawach. Super że już coraz lepiej:tak::tak: A ile Jasiek waży?
 
witam. kania25 wiem co to znaczy jak moja julke dali do lozeczka i ubrali to bylam przeszczesliwa.to teraz jak sie nauczy ssac to juz was puszcza tak bylo z nami .pozdrawiam
 
hej dziewczyny:-)Jasiek waży 1740 gr:) no i dziiaj była butla :) badał go również neurolog stwierdził wiotkość mięśni, więc ja odrazu w internet i teraz sie naczytałam o porażeniu dziecięcym i mi sie wkreciło że może Jasiek bedzie chory bo jest z grupy ryzyka, jako że wcześniak itd. Wiem że nie moge sobie wmawiac takich rzeczy,ale ten starch o Jaska czasem mnie ogłupia...i czasem jestem zła że jest ten internet :). A wGdańsku dziś upalnie drogie mamy nic tylko pójść na plaże :tak:pozdrawiamy. A co do wiotkości to wiecie jak dugotrzeba będzie się rehabilitować żeby ustępiło, czy któreś z Waszych wczesniaków też ma stwierdzoną wiotkość:cool:
 
reklama
kania25 nie stresuj sie i przede wszystkim nie czytaj w internecie na ten temat. Ja jak usłyszałamże Zuzia ma wylew IV stopnia czyli ten najgorszy to zaraz internet i czytałam-a potem całą noc z Różańcem i z papierosem (zaczęłam wtedy palić-ale na krótko). Pisało o porażeniu mózgowym, o niedorozwoju umysłowym, o wodogłowiu i in. teraz ma skończony rok. poza tym że jeszcze nie chodzi sama i nie mówi wszystko jest ok i wierzę że tak będzie.;-) poza tym Rehabilitacja dziś naprawdę działa cuda.:-)
 
Do góry