reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

no o to tutaj chodzi:tak:lekarze to czasem zachowuja sie jakby wszystkie rozumy pozjadali i sa jak wyrocznia.a tu prosze, żywy dowód:-) trzymajcie sie razem i miłego dnia życze...mnie cos choroba łapie, z nosa sie leje, gardło spuchniete.kurcze boje sie o małego...co tu robic:confused:
 
reklama
u nas tez chorobsko poskudne:wściekła/y:. Najpierw maly mial angine a teraz na mnie przeszlo!!! Moje gardlo tez wola o pomste do nieba i cos z nosa zaczyna sie lac... mam nadzieje ze teraz juz na synusia nie przejdzie skoro to od niego zalapalam! No ale wole juz zebym to ja sie meczyla niz on. Wszystkim zycze zdrowka, a tym co trzeba niezmiennego skladu osobowego;-)
 
Jak zwykle sie meldujemy w pelnym skladzie 25+6 :-D:-D:-D:-Djutro wizyta ,a na srode mamy 3d na 16.00-ciekawe ile tez ten moj synus juz wazy????? Dziekuje ze jestescie z nami jest mi o wiele lepiej wiedzac ze sa ludzie ktorzy wierza ze wszystko dobrze sie skonczy:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
kto jeszcze nie spi?... kurde moj maluch zalapal katar! biedaczek meczy sie przez sen i ciagle kreci. psikalam mu sterimarem i euphorbium ale nie bardzo pomoglo. czytalam ze jest nowy otrivin extra care specjalnie dla dzieci. czy ktoras z mam juz go uzywala?
kolorowych snow mamuski.
 
Do góry