reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Efika..ja odkąd pamiętam uzywałam otrivin i zawsze byłam z niego zadowolona....
Teresiątko...zycze jeszcze wielllle dni w dwupaku az do terminu,czekam na wiesci..
Mamo Julci...gdzie się podziewasz,mam nadzieje ,że u Was wszystko dobrze...
Dziewczynki zycze Wam i Waszym Maluszkom wiele zdrówka....bo pogoda okropna i nietrudno o infekcje....
Pozdrawiam Was wszystkie.....
 
reklama
TERESIATKO:-)
Koniecznie daj znac po wizycie:tak:Czekamy z niecerpliwoscia na kolejne dobre wiadomosci;-):-)
 
Teresiatko czekamy na wiesci :-)

a ja własnie jade do lekarza bo Macka wrocił z przedszkola zakataRZONY i kaszlacy
 
O rany ale mnie dawno tu nie było,nawet niewiem co słychac,,,wybaczcie mi;-) hihihihi....napiszcie o czym gadacie,moze się przyłącze..buzka
 
My tez dzis bylismy u lekarza. maly na szczescie bez antybiotyku ale ma full innych lekow. Najgorsze ze ten nosek nie pozwala mu zasnac. szkoda tych naszych maluszkow:-(. Dorosly sie meczy jak ma zatkany nos a co dopiero taki maluch.No nic, zycze wszystkim zdrowka i spokojnej nocy.
 
My tez dzis bylismy u lekarza. maly na szczescie bez antybiotyku ale ma full innych lekow. Najgorsze ze ten nosek nie pozwala mu zasnac. szkoda tych naszych maluszkow:-(. Dorosly sie meczy jak ma zatkany nos a co dopiero taki maluch.No nic, zycze wszystkim zdrowka i spokojnej nocy.
Duuuzo zdrowka dla Kubusia:tak::tak::tak:

MAMA ZOSI:-)To Ty kochana:confused:My tu gadamy o wszystkim;-)
 
no i TERESIATKO cos sie nie odzywa:confused::confused::confused:hmmmm. Mamy sie martwic????? No ja to nie moge uwiezyc ze Michał sie nie zaraził ode mnie!!! Widok chorego bobaska...ściska w sercu:-( mam nadzieje ze choróbsko tak szybko przejdzie jak i przyszło:tak:
 
reklama
tersiettko hop hop a ty Adasiu siedz gdzie ci dobrze czyli w brzuszku u mamusi i nie waz sie nigdzie wychodzic

my tez bez antybiotyku ale za to z siatka syropków i znowu budrzet apteki zasilony
 
Do góry