reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
co do bucikow to licze sie z tym ze ponad 100 na nie wydam. same kapciuszki kosztowaly nas 70! no ale czego sie nie robi dla dobra dziecka?? but musi byc dobry i wygodny, w koncu to on pomaga ksztaltowac stopy. moj smyk tez ma male stopki. kapciuszki ma 20, ale sa troche za duze. nastawilam sie w sumie na bartka, ale bylam ciekawa czy sa jeszcze inne dobre marki. dzieki za odpowiedz.:-)
 
TERESIATKO ;-) brawo!!!
A ja byłam dziś u pediatry i mały ładnie mi tyje, juz waży 5200 i ma 57cm. No ruszyło do przodu:tak:Dzis zaczynamy z jabłuszkiem i osmialam sie z niego bo takie miny robił:-D:-D:-Di w końcu skończyło sie płaczem.... no ale poczatki bywaja trudne tak samo jak z kaszka.
EFIKA w ksiazce zawitkowskiego jest fajnie opisane jaki powinien byc bucik tak fajnie dokladnie:tak:jak nie masz tej ksiazki to ja moge to co wazniejsze przepisac:happy:no i jako przyklad jest podany bucik bartka wiec to chyba cos znaczy:-)kurcze ja jeszcze o bucikach nie mysle ale faktycznie ani nie przyszlomi do głowy ze mozemy miec problem...Michał ma wzrost noworodka i pół roku:confused:hm....
 
Kerna, dzieki za podpowiedz. ja tez mam ta ksiazke i przeczytalam ja dokladnie jak nie myslalm jeszcze o bucikach. ogladalam tez program jak tlumaczyl i pokazywal jakie buty sa dobre. Kurde, tylko ze teoria to jedno a zycie to juz zupelnie co innego. Czasami ktos ma juz dobre albo zle doswiadczenia i warto sie zapytac.
A tak na marginesie, pamietam jak ogladalam plyte zalaczona do tej ksiazki i nie moglam sie nadziwic ze ten chlopczyk spi w najlepsze kiedy ten facet robi z nim co chce! A ja ze swoim przechodzilam wtedy istne pieklo - prawie nie spal, ciagle plakal i musialam go bez przerwy nosic. Pozniej okazalo sie ze mial zapalenie pluc i dlatego byl taki niespokojny. Ale nigdy nie udalo mi sie go przebac "na spiocha"! Dopiero teraz jak jest taki wielki i czasami w nocy musze go przebrac to spi jak susel. Ale lepiej pozno niz wcale:-). Zycze milej nocki.
 
Ja pamietam jak maciowi kupowałam buty on ma bardzo wysokie podbicie i wiekszosc sandałków mu nie wchodziła nawet Bartka dopiero potem znalazłam
 
reklama
Ja tez sie bardzo ciesze :-D:-D:-D i zaczynam wierzyc ze bedziemy w tym skladzie o wiele dluzej niz powiedzial lekarz -moj synek udowodni ze lekarze nie zawsze maja racje:tak::tak::tak:
 
Do góry