reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Dziekuje:-)Na razie tfu tfu wszyscy zdrowi:tak::tak::tak:
We wtorek ide male zwazyc i do pediatry je pokazac;-)Bylam u pielegniarki w poniedzialek ale zwazyla mi je w body,rajstopkach i gaciach i wyszlo im po 7200:tak::-)
Najbardziej w tej Hiszpani podoba mi sie klimat:tak::tak::tak:(az sie rozmazylam hihihi).Piekne plaze,stale cieplo ....W tym roku planujemy jakies takie egzotyczne wakacje,no chyba ze cos sie popierniczy to pojedziemy and nasze polskie morze;-):-)
A Ty wracasz do Polski:confused:No co Ty:confused:Kiedy:confused:
Jestes na nk-jak tak to podaj mi namiary;-):-)
A jak maly?Czytalam ze ladnie je kaszunie:tak::tak::tak:A kiedy obiadki i deserki?
 
czesc kobitki. u nas zawitala angina. maly ma goraczke i straszna przylepa sie z niego zrobila - nawet obiadu nie mozna ugotowac bo ciagle chce na rece. strasznie mi go szkoda bo bidulka sie meczy ale mam nadzieje ze antybiotyk szybciutko pomoze.
czy mozecie polecic jakis dobry termometr (do ucha albo na czolo najlepiej). bo te elektronoczne sa niezbyt dokladne. mam kilka i kazdy pokazuje inna temperature. a rteciowym strasznie ciezko zrobic pomiar u tego wiercipiety.
mam nadzieje ze chociaz u Was zdrowo. pozdrowionka.
 
no to prawie juz konczymy 25 tc!! no to juz coraz lepiej a mowili ze nawet do 25 nie da rady:angry: e tam nie znaja sie:-) brawo brawo i trzymajcie sie jak to mowia w kupie siła :-D:-D:-D
 
Tersiątko...trzymam bardzo mocno kciuki za jak najdłuższy czas w "dwupaku"....
Zyczę Wam wszystkim duzo zdrówka...i ciepło pozdrawiam.....
U nas póki co....Gosia zdrowa....i tak dobrze bo ja od początku miesiąca się męczę z choróbskami......
 
AGNIESZKA:-)No to duzo zdrowka dla Ciebie:tak:Kuruj nam sie szybciutko:-)Dopiero teraz zauwazylam ze Twoja Gosia jest ten sam rocznik co moj Dominik:tak::tak::tak:No to teraz do zerowki idzie;-)Moj maly bedzie chodzil do zerowki w przedszkolu poniewaz chodzi do przedszkola juz trzeci rok:tak::tak::tak:

EFIKA:-)Duzo zdrowka dla synusia:tak::tak::tak:Biedaczek pewnie sie meczy:no:
Ja tez mam kilka termometrow lacznie z tym do ucha i na czolo.Powiem Ci ze ten do ucha jest bardzo dobry ale trzeba go dobrze wsadzic do uszka i dobrze naciagnac uszko:tak::tak::tak:Ja najczesciej mierze dziewczynkom tym termometrem elektronicznym pod paszkami
 
reklama
Do góry