reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Kunda no faktycznie!!!! Napisz jak dostaneicie okularki jak się do nich synek ma:tak:
U nas okazało się ok. Jest małą wada, ale na tyle, że może sie cofnąć i w jego wieku nic szczególnego. Ale lekarz nadal bardzozdziwiony dlaczego te oczka mruży..mam go obserwować i jak co znowu przyjsć a jak nie to na kontrolę jak skończy 3 latka:tak:
 
Dziewczynki.....
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni....
 

Załączniki

  • 623s.jpg
    623s.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 60
co tu tak pusto

ja wczoraj odebrałam wyniki z eeg Macka i w pisze ze zapis jest nieprawidlowy i nie wiem dlaczego ...dobrze ze z czwartek mam neurologa to mi powie co i jak i co z tym programem co mial miec Maciek
 
Witam mauśki.Kunda Okularki bardzo twarzowe.
W święta zaatakował nas rotowirus.Biedną Julcie wymęczył,że ho.ho a i mnie nie oszczędził
 
Kunda, a masz napisane jaki rodzaj nieprawidłowości? Interesuje mnie temat, bo my ostatnio mamy dużo do czynienia z EEG:-(
Okularki Maciusia super:-)

MamoJulici, doszłyście już do siebie?

Mój Franek dziś marudny i śpiący, może dlatego, że wczoraj dostał Synagis? Mamo Julci, czy Twoja mała miała jakieś objawy po synagisie? Po poprzedniej dawce wieczorem zsiniał wokół ust. Wyczytałam w ulotce, w obj nieporządanych, że mogą być kłopoty z oddychaniem.
 
nie mam opis badania i w orzecznieu tylko jedno napisane zapis nieprawidlowy...jutro ide do neurologa to sie dowiem i czy bedzie mogl Macius uczestniczyc w programie biofecbeck...
 
reklama
Kunda, wcześniej nie doczytałam tego nigdzie - napisz proszę kilka słów tutaj albo na pocztę, jakie problemy neurologiczne ma Twój Maciuś. U mojego Franka po odłączeniu od aparatury wystąpiły drgawki. 10 tygodni luminalu, odstawienie, znowu wróciły i teraz jesteśmy na etapie badań czy to na tle epileptycznym czy zwykłe mioklonie przysenne.
 
Do góry