reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Kania25: my dzisiaj byliśmy właśnie na Wejhera u okulisty. Najpierw będą kropić malutkiemu oczka 3 razy co 15 min a potem idziesz do lekarza. Jak nie będzie dużo bobaskó to wszystko bnędzioe trwało krócej niż 2 godzinki. Badanie jest okrpne-ja nie wytrzymałąm i się poryczałam. Niestety coś się zaczyna dziać w lewym oku i mamy przyjść znowu na to samo za 9 dni :-( a potem za miesiąc z racji tego, ze mały przy porodzie ważył poniżej 2 kg.
Cieszę się, ze mam to za sobą.
Aa..i możesz karmić małego do 1 zakrapiania oczu-później już nie wolno.
To, że się schizujesz to normalka- ja też tak miałąm przez pierwszy tydzień, Jak Toemk kichnął to nie spałam całą noc i na drugi dzień wezwałąm pediatrę do domu bo się bałam,że jakieś chorubsko złapał. Całe szczęście okzałam się BARDZO nadwrażliwą matka-ale ja mam to gdzieś. WOle sprawdzić 3 razy ale być spokojna.
Kania a gdzie rodziłaś? na Zaspie? my właśnie jutro lecimy tam na kontrole. Ale moja learz prowadząca jest bardzo miła (Sabiniarz) i mam do niej zaufanie. Zawsze możesz zmienić lekarza.

Pozdrawiam Was mocno i życzę udanego dnia
 
reklama
mamita powodzenia w szpitalu, mam nadzieje ze bedzie dobrze z nerkami:tak:
(pewnie i tak przeczytasz to dopiero po powrocie)
co do rehabilitacji to chyba nie jest tak ze te same cwiczenia stosuje sie u niemowlakow i u staruszkow :confused: przeciez to nielogiczne :confused:
albo baba w rejestracji to poprostu jakas glupia @#$%^ albo lepiej sie nie przenos :tak:
my narazie nie cwiczymy. dostalam sie w koncu po ok3m-cach dzwonienia na rehab w ramach nfz ale zajecia dopiero za miesiac:angry: tak wiec pewnie przejdziemy sie z mala na jedne zajecia jeszcze prywatnie ale juz nie na vojte,to nie dla mnie, nie umiem cwiczyc ta metoda :sorry2:
co do badania dna oka to mala miala raz zakrapiane oczy i za 10 min badanie i oczywiscie tez sie poryczalam :sorry2:
Agnieszka wybacz moje pytanie ale czemu dopiero teraz slub? pytam bo ja ze swoim tez bez slubu:tak: i dobrze mi z tym :-):-)
 
Gosiah kurcze zazdrosze wam ze masz juz te badanie za soba. Dziekuje za cenne informacje znajac mnie pewnie tez nie wytrzymam i sie łza zakręci. Tak rodziłam na zaspie i na kontrole do szpitala idziemy 9 lipca...a powiedz mi jak ja mam zmienic ta babeczke neontolog..bo rozumiem ze ty idziesz tez na kontrole do tej samej co prowadziła Twojego bobasa na odziale ? A Twój Tomek też leżał na oiomie na zaspie?czy rodziłaś w innym szpiatlu? dziś zaliczyliśmy pierwszy spacerek:) Jasiek był troche zdezorientowany:-p A i przeczytałąm że teamt ślubów się zaczął grushka witaj w gronie jam też w konkubinacie jeszcze żyje:tak:ale pewnie nie długo to potrwa bo już coś szłysze o jakimś planowaniu tego widowiska. Pozdrawiamy ciepło
 
Ostatnia edycja:
mamita powodzenia w szpitalu, mam nadzieje ze bedzie dobrze z nerkami:tak:
(pewnie i tak przeczytasz to dopiero po powrocie)
co do rehabilitacji to chyba nie jest tak ze te same cwiczenia stosuje sie u niemowlakow i u staruszkow :confused: przeciez to nielogiczne :confused:
albo baba w rejestracji to poprostu jakas glupia @#$%^ albo lepiej sie nie przenos :tak:

Agnieszka wybacz moje pytanie ale czemu dopiero teraz slub? pytam bo ja ze swoim tez bez slubu:tak: i dobrze mi z tym :-):-)
Witam1 CZytam już teraz bo okazało sie że nie ma wolnych łóżek w szpitalu:no:a to że termin urografii był ustalony juz dawno to ich nie obchodzi i termin po prostu przepada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam tylko nadzieję że to nic groźnego bo jeżeli sie okaże że coś sie dzieje i jest późno zdiagnozowane to wysadzę ten szpital i nfz:wściekła/y::wściekła/y:
A co do rehab. to też wydaje mi mi się że metoda Bobath jest tylko dla dzieci-ale te babsztyle w rejestracjach to oczywiście jak doktory:angry::angry: narazie zostaje tam gdzie jestem, ale dostałam nr tel od znajomej do (podobno) dobrej rehabilitantki -tylko trzeba najpierw iść prywatnie a potem gdzieś nas wcisnie na kasę :baffled:
My mamy tylko cywilny-ale marzy mi sie kościelny ślub ale kasy ciągle brak:confused:
 
jedno wam poradze co do wszystkoch badan zazwyczaj jest tak ze dziecko małe wchodzi bez koleji przynajmniej tak jest u okulisty w katowicach w klinice tylko ze trzeba umiec sie odezwac bo czesto nie przepuszczaja
ale musze sie pochwalic Adas ma juz tylko jedna rehabilitacje w tyg:-) hura!!!
Ale teraz mamy problem z laryngologami bo terminy sa do luftu :wściekła/y:
 
Kochane......dlaczego dopiero slub?.....i tylko cywilny...?
Otóz moje Panie....byłam rozwódką......Gosia to dziecko z poprzedniego małzenstwa......juz miałam piękny slub z pompą......a teraz kameralnie....i tylko cywilny....
Dziękuje za zyczonka.....
 
Witam wszystkie mamy i malenstwa.
my wlasnie wrocilysmy z badania sluchu no i chyba nie jest najlepiej poniewaz mamy nastepne badanie za miesiac juz te ogolne gdzie dziecko musi spac pol godziny i maszyny chodza. U malej mojej prawe uszko moze byc z lewym jes gorzej ale wszystko powiedza za miesiac i znowu to okropne czekanie. a co u waszych pociech slychac.
pozdrawiam serdecznie.
 
Ologasior U nas te dwa pierwsze badania wyszły nie najlepiej a potem w wieku 4 m-cy bad. metoda Bera podczas spania właśnie wyszło super. nawet lekarka dziwiła się,że jest ponad normę! także nie zamartwiaj sie na zapas:-):-):-) My jutro na kontrole do rehabilitantki-nie byliśmy 1,5 m-ca bo jak nie antybiotyk to szczepienie i tak w koło:baffled:
 
reklama
hej. tak wiem ze bywa roznie.u nas powodem moze byc ten wylew 3 stopnia,zamartwica przy urodzeniu,wczesniactwo.jak i leki ktore dawali jej w szpitalu. a te badanie co dziecko spi mamy wlasnie za miesiac.
pozdrawiam serdecznie
 
Do góry