reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Reeety, jak cudnie! Dziękujemy Pawełkowi :) :) :)

Julka ma śródmiżaszowe zapalenie płuc. Nie pomógł Zinat, jedziemy na Sumamedzie Forte.. ale już Biodacyna w zastrzykach wykupiona :(
Właśnie dostała dreszczy od narastającej gorączki (aż ząbkami strzela) i dałam jej Luminal (biegam po necie i szukam opinii na jego temat) ..
Już myślałam, że obejdzie się bez iniekcji bo przez dobę miała 36,8 stopnia po 6 dniowych dobowych wahaniach - 40 stopni.

Czy wasze bąbelki także miały kiedyś dreszcze? Jak je zwalczaliście? Czy powinnam jej już po zakończeniu leczenia zrobić EEG?
 
reklama
Agawa - tak mi przykro z powodu choroby Juleczki. U nas Wiki miałą takie dreszcze przy narastającej temperaturze, ale lekarz kazał dobrze okryć, żeby nie było zimno i podawać środek na zbicie temperatury.

Pawełku - dziękujemy za piene kwiatki :)

 
Martynia też chora w czwartek miala prawie 39 gorączki no i dzisiaj ma 37.3 katarek i kaszel strasznie ja męczą no ale narazie daję jej tylko czopki przeciwgorączkowe, syropek, kropelki do noska, robię inhalacje i olepuję plecki w poniedzialek do kontroli pojedziemy oby antybiotyk nie był nam potrzebny

a Julci dużo, dużo zdrówka  :-* :-* :-*
 
Kasiu , nigdy o tym nie wspominałem,ale na samym początku Pawełek miał mieć na imię Kasia właśnie  :D , ale później się okazało,że "Pawełek"  do niego bardziej pasuje  :laugh:.
Agawo , jak tam zdrowie Juleczki ? Mam nadzieję,że powoli wychodzicie z "dołka" ?
No i co tam z Samotna mamą , cos dawno jej nie było.No i Truskawa tez się cos nie odzywa....nie chwali się Boryskiem....
 
Mam do Was pytanko. Czy macie możę namiar na jakąś strone z wynikami krwi i moczu u dzieci, bo moja Wiki miała robione i coś mi sie wydaje że są nieciekawe :( Czekam na jakiś namiar.Pozdrowionka
 
reklama
Do góry