reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko u pediatry, szczepionki, badania, kichania

reklama
A moj mial oznaczana grupe zaraz po urodzeniu bo w pierwszej dobie zycia musial dostac prawie pol litra krwi, mial straszna anemie... a ja nawet nie wiem jaka ma ta grupe krwi:-(
 
ja z J mamy taką samą grupę i do książeczki Adasiowi też taką napisali

ale grupa krwi może się zmienić tak jak kolor oczu:-) (dlatego do 6 miesiąca się nie oznacza)co nie znaczy że nie ma takiej jak po urodzeniu , z tego co pamiętam z biologii to to że macie z mężem taką samą grupę krwi nie znaczy że wasz synek też taką ma ale jest to bardzo prawdopodobne zwłaszcza że taka wyszła po urodzeniu
 
ale grupa krwi może się zmienić tak jak kolor oczu:-) (dlatego do 6 miesiąca się nie oznacza)co nie znaczy że nie ma takiej jak po urodzeniu , z tego co pamiętam z biologii to to że macie z mężem taką samą grupę krwi nie znaczy że wasz synek też taką ma ale jest to bardzo prawdopodobne zwłaszcza że taka wyszła po urodzeniu
To nie jest tak ,że dziecko ma grupę jednego z rodziców????/// Ja noga byłam z biologii.
 
To nie jest tak ,że dziecko ma grupę jednego z rodziców????/// Ja noga byłam z biologii.

Biologia też nie była moją mocną stroną ale z tego co wiem to nie jest takie proste nawet ostatnio szwagier mi o tym mówił (jest lekarzem) ale jakoś nie zapamiętałam:zawstydzona/y:
za to myślałam że grupa od urodzenia do końca życia jest taka sama a tu spotkała mnie niespodzianka jak poszłam do laboratorium i chciałam oznaczyć Zuzi grupę krwi (miała chyba 4 miesiące) i powiedzieli że jeszcze za wcześnie .
 
reklama
Do góry