reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzieciaczkowe menu

reklama
co do kleików kukurydziany bardziej lekkostrawny jest , ryżowy może powodować zaparcia, szczególnie u dzieci z problemami brzuszkowymi - niestety przerobiliśmy to niedawno na Franiu i faktycznie po kleiku sen był bardziej niespokojny.
atu link o owocach kiedy wprowadzać
Letnie owoce - Owoce - arykuł
my dziś maliny serwowaliśmy z mrożonki podgrzane i przetarte przez sitko
 
Dzisiaj Inga jadła warzywa z jagnięciną w kaszce jaglanej.Byłam dziś zaopatrzyć się w słoiczki dla niej bo w sklepikach koło mnie mają tylko po 7 mies.
 
U nas Olkowi bardziej smakuje takie starte niż to ze słoika. Dostałam od teściowej tartkę szklaną i na niej trę rewelacja, fajna papka się robi. Ja wcześniej mu dawałam takie ale przegotowane, bo bałam się dać surowe. My dalej zajadamy się dynią z ziemniakami. Jutro próbujemy ziemniaczków ze szpinakiem.



 
Kredka to jabłuszko to scierasz na tarce i juz gotowe? Bo my na razie ze słoiczka, ale moze bym takie sprobowala mu dac
tak na chwile przed podaniem na tych najdrobniejszych oczkach , lepiej mu smakują niż te w słoiczku
A dzis był mus ze śliwek - kupiłam mrożone hortexu takze 6 -7 polówek zagotowałam z wodą - na kompocik a śliweczki przetarłam przez sitko - ale sie zajadał
śliwki ze słoiczków hippa są dla nas bee bo maja tyle owoców co i grysiku ryżowego a potem tym Fanek ma zaparcia.
 
reklama
Do góry