reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

Jejku, ja bym chyba zemdlala jakby Kacperkowi jakąś sonde do nosa wkładali. Dzielne jesteście Natalio, i ty i córcia.
Pysiu lepiej zrób te usg, dla własnego spokoju. Na pewno wszystko jest o.k., ale warto mieć potwierdzenie.
Witaj Anek, miło, że do nas dołączasz, wstaw koniecznie fotki swojego szkraba :)
Kacperek jest właśnie na etapie usilnych prób raczkowania i okropnie sie złości, że mu nie wychodzi. Ale uparty brzdąc.
Właściwie przekręca się teraz ciągle na brzuszek, ciągle stęka i jęczy (próbuje pełzać :) ), ale na pleckach leżeć nie chce.
W następnym tygodniu idziemy na kolejną wizytę do neurologa i jestem bardzo ciekawa, jaka będzie teraz jej opinia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
reklama
Czesc dziewczyny!

Pycha i jak po wizycie?mam nadzieje ze wszytko poszlo dobrze :) 8)

Zabka dzelny ten Twoj maly... zycze mu duzo wytrwalosci, ile to dzieciaczki musza sie nameczyc zanim stana na nogi!! ;)

anek24 dlaczego sie nieodzywa? ???

U nas jakos leci, mala walczy z katarem, w nocy jest ciezko wszystko splywa w dol i kaszel nie daje jej spac a jak jej to i mi, co kaszle to sie budzi i placze, ale mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej! Na spacery wychodzic nie mozemy i gnijemy calymi dniami w domu... ufff, oby jak najszybciej przyszla wiosna!! :laugh:

 
No i bylismy dzis prywatnie u pediatry. Przepisał Mai zawiesinkę na brzuszek i skierował na usg jamy brzusznej i badanie moczu. Usg juz zrobiliśmy - wszystko oki, a mocz dopiero w poniedziałek. Jak bedzie wynik, to mam zadzwonić i wtedy zobaczymy, a po tygodniu przyjmowania zawiesinki jak sie nie polepszy to tez bedziemy dalejej próbować, moze zmiane mleka.

A Maja przy usg zrobiła nam niespodziankę - kupkę. ;D

A mała w tydzień przybrała 300g, czyli waży już 5400.

Ach... aby do wiosny.



 
hahaha... no to bylo fajnie na usg, stwierdzila chyba ze jest za nudno.
Maja rosnij rosnij rodzica na pocieche!!! ;D ;)
 
Jestem,jestem,tylko jakos pisac mi sie nie chce bo chora jestem :(,mam grypeno i martwie się zeby Wojtaska nie zarazic :(.Ma dopiero 6 miesięcy(niecałe :p) a juz miał antybiotyk na infekcje dróg moczowych,nystatyne na kandydoze jamy ustnej ,no i był przeziębiony :( :(.no i bardzo bym nie chciała żeby teraz się zaraził :).
A mi dzisiaj znowu wróciły wspomnienia o okresie po porodzie i znowu miałam doła,tak bardzo chciałabym o tym zapomniec i w pełni cieszyc sie synkiem,ale to dla mnie bardzo trudno,ehhh nie będe smęcić.Zycze wam miłego piątkowego wieczoru( ja niestety bede sama bo mąż w pracy) :(,papa
DSCN2567.JPG

DSCN2571.JPG

DSCN2630.JPG


 
Witaj Anek! No ja wlasnie tez sie zastanawiam co z reszta druzyny? 8), moze maluszki mi nie pozwalaja zasiasc przed komputer (to mozna wybaczyc ;) ;D) A co u Was Anek? to teraz juz wiem dlaczego tak dlugo nie pisalas... synek klawisze zabral? :laugh:(zdjecie nr. 3), a Ty nam tu jakas chorobe wciskasz hahaha.

Mojamala zrobila wczoraj swoje 2 pierwsze kroki SAMA!!! ;D jestem z niej taka dumna, moja krew 8) ;)

Pozdrawiamy
 
Hej hej zgłaszam swoja obecnosc z Majka na jedne rece. Niby spi, a jak ja kładę, to od razu oczka otwiera.

anek24 synek śliczniutki, zwłaszcza na pierwszym zdjeciu ;) :laugh:

Natalia gratuluje pierwszych kroczków!!! :)

Dziś WOŚP, a mrozisko wielkie, że nawet nie wyjdziemy. :( :( :(
 
reklama
Do góry