reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

reklama
Mordziulka no co ty !!!??? Przecież sa piękne postepy. A po masazach zobaczysz jak sie ruszy ! One daja mega bodźce dla małych główek a przy tym rewelacyjnie rozluźniaja napięcia u dzieci. A to te cholerne napięcia blokuja rozwój ruchowy maluchów.


pozdrawiam
ide pisac liste, bo jutro mega wypad na działke......pierwszy raz na tak długo z Frankiem......chyba zabiorę pół domu... ::)

 
Mordziulka jakie poddawanie sie??? ja rozumiem ze czasmi ma sie dosc ale jak widac postepy to az chce sie dalej
 
Nie ma mowy o poddawaniu :police:, robimy to dla naszych szkrabow ktore same sobie nie poradza 8) ... mordziulka uszy do gory, a zobaczysz ze Hubert kiedys Ci sie za to odwdzieczy ;D
 
Witam mamusie.
Szwagerka urodziła synka. Mały ma teraz dwa miesiące i lekarka stwierdziła u niego niesymetryczne napięcie mięśniowe.Prawdopodobnie to uraz okołopopordowy. Czy możecie mi powiedzieć co to znaczy??
Mały cały czas płacze, z początku zwalali wszyscy to na kolki a teraz wyszło, że to napięcie.
Jakie są tego dodatkowe objawy?
Możecie mi pomóc, chcaiłabym zasięgnąć jak najwięcej informacji i pomóc jej jakoś.
Pozdrawiam.
A wszym maluszkom życzę dużo zdrówka a Wam wytrawałości.
 
Witam
strasznie dawno do Was nie zaglądałam miałam problem z internetem,
mały troche wyrosł jeszcze wprawdzie nie chodzi ale raczkuje z predkoscią przerazającą no i doczekalismy sie wkoncu zebow mamy juz ich az 6.Pozdrawiam
 
witam no faktycznie nasz watek troszke poszedl w odstawke!

hubert robi jakies postepy ale male! mamy jeszcze czas wiec na pewno nadgoni! nadal nie wiem co jest przyczyna ale 24 jade do profesora wiec sie dowiem na pewno!!!!!!!!
 
witam !!!
Dopiero teraz znalazłam ten wątek. Nawet nie wiem co napisać heh.
Moja Ameleczka urodziła się z niedotleniem, a dokładnie przy porodzie zachłysneła się zielonymi wodami płodowymi, dopiero wtedy wyszło ze miałam zakarzenie wewnątrzmaciczne :( Jesteśmy już po rehabilitacji, która była do czasu wizyty u neurologa. W tamtym tygodniu neurolog powiedziala że wszystko jest wporządku i nie ma wskazań do dalszej rehablilitacji. Niedotlenienie trwało bardzo krótko i nie ma wskazań do leczenia :) Usg głowki wyszlo pozytywnie czyli bez zmian :) całuski dla wszystkich
 
reklama
Oj dawno tu nie zagladałam :D
Macio robi ładne postepy juz samodzielnie siedzi i pełza do tyłu :D chce juz stac sam jeszcze nie potrafi ale jak go sie trzyma to stoi, podobnie jak sie trzyma barierek od łózeczka :D Rehabilitantka powiedziała zeby jeszcze długo nie stał do nie chce nauczyc sie pozycji do raczkowania..

My mino ze mielismy małe niedotlenienie bedziemy chodzic na rehabilitacje dopuki Macio nie zacznie samodzielnie chodzic.

Jedynie co mnie martwi to zarastajace ciemiaczko bo na usg wyszło ze z jednej strony przerwa sie zmniejsza a z drugiej bez zmian. Kolejne usg za 2 miesiace a cieniaczko bardzo malutkie
 
Do góry