reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dzidziusiowe boleści

Ja chyba dzisiaj się wybiorę ze swoim szkrabem do lekarza. Nie wiem co mu jest ale ostatnio budzi sie kilka razy w nocy a pierwszy raz o 24.00 i póżniej co godzinę, dwie lub co 15 minut:zawstydzona/y:. Smoka nie chce, więc dostaje cyca no chyba, że wiem, że nie jest głodny to przewijam i odkładam do łózeczka, tak było dzisiaj pobawił sie troszkę przy lampce nocnej po czym zasnął. Po pół godzinie zgasiłam lampkę a on w płacz. Nie wiem co to się z tym moim Dzieciątkiem stało:confused: Od pierwszych dni przesypiał ładnie nocki z jedną max. dwiema pobudkami na karmienie. pÓźniej zdarzało mu się spać 8 - 10 godzin a teraz....:baffled:Ta noc była wyjątkowo ciężka... a teraz Maluszek odsypia nockę. Pokarmu chyba mam wystarczająco bo w nocy i tak nie zjada wszystkiego. Może już czas na wprowadzenie dodatków. Pójde go dzisiaj zważyć i się może czegoś dowiem od lekarza:zawstydzona/y:
 
reklama
K@siek ja mam to samo już od bardzo dawna. Kiedyś było co 2 godziny papu a teraz też nie wiem co jest bo od północy budzi się co chwilkę. Dzisiejsza noc była szczególnie koszmarna. Koleżanka mi mówiła, że jej syn ( ma teraz 2 lata) też tak się zachowywał i polecono jej zrobić posiew moczu, wyszły tam liczne bakterie i jakiś stan zapalny jak się go pozbyli dziecko jest aniołem. Ja staram się pobrac próbkę moczu Michałowi już od 2 dni ale z tych woreczków niestety wszystko wycieka. spróbuję dziś jeszcze ale nie nad ranem tylko kilka godzin przed kąpielą.

A teraz śpi jak zarżnięty od 3 godzin a ja nie umię zasnąć i się męczę. :-(
 
dzięki megi, ma właśnie kilka krostek na siusiaku:baffled: może trafiłaś w 10... a te woreczki to jakaś porażka sama kiedyś się z nimi mordowałam więc wiem co to znaczy:zawstydzona/y: a wiesz, że materiał do badań powinien możliwie najszybciej dotrzeć do przychodni analitycznej... chyba jakoś godzinka po odklejeniu woreczka bo w przeciwnym razie wychodzą bzdury. No i powinien być przyklejony krótko tak godzinkę max. 2. Tak mi powiedziała babka w analityce. Nie wiem kiedy kąpiesz Michałka ale pewnie wieczorem, to za długi okres musisz przykleić rano na świeżoumytą, dobrze osuszoną skórę, bez jakiejkolwiek oliwki czy kremu. Będę się z tym jutro gimnastykować. A do lekarza i tak idę za tydzień do szczepienia więc dzisiaj sobie odpuszczam bo jeszcze coś gorszego byśmy do domu przywlekli:zawstydzona/y:
 
Dziewczynki, czy wasze dzieci też się nagle wybudzają ze snu ze strasznym płaczem. Mojemu Szymkowi zdarza się to bardzo często. Na począku myślałam, że może coś mu się przyśniło, ale zwątpiłam. A może taki nagły ból dziąsełek go wybudza. Sama nie wiem.
 
reklama
Bo tym naszym małym okruszkom coś się śni brzydkiego pewnie:-p:baffled: u mojej też sie zdarza ale to zazwyczaj jak brzuch ją zacznie boleć, oj wtedy jest krzyk:no::confused:
 
Do góry